Cumartesi, Mart 25, 2023

Doğrudan Satış Nedir? QNET’in işletmesi nasıl çalışıyor?

Aşağıdaki Sıkça Sorulan Sorularda öğrenin.

QNET’in iş fırsatıyla hayatınızın kontrolünü elinize almanıza nasıl en iyi şekilde yardımcı olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. QNET işinin, QNET’e nasıl katılacağınız hakkında daha fazla bilgi ile birlikte finansal özgürlüğe ulaşmanız için size nasıl bir yol sunduğunu öğreneceksiniz.

QNET, RYTHM ‘Dünyaya Değer Katmak için Kendini Geliştir’ misyonunu kılavuz edinmektedir. Bu, bizim amacımızdır. Kurucularımız her zaman finansal başarının ötesinde bir hedef için çalışmamız gereğini savunmuştur: Olumlu bir etki ve kalıcı bir değişiklikler yapmak.


Bu, QI Group'un sosyal dönüşüm girişimi olan RYTHM Vakfı'nın itici gücüdür. RYTHM Vakfı, stratejik ortaklıklar, çalışan gönüllülüğü ve toplum hizmeti yoluyla dünya genelinde toplumlara yatırım yapar. Vakıf, herkes için daha iyi ve sürdürülebilir bir gelecek elde etme misyonumuzda Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları (BM SKA) tarafından yönlendirilmektedir. RYTHM Vakfının tüm projeleri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

QNET Türkiye olarak yerel toplulukları da desteklemek amacıyla bugüne kadar çeşitli ve çok sayıda Kurumsal Sosyal Sorumluluk projesini gerçekleştirdik. Bunlardan bazıları arasında; çevreye karşı duyarlılığımızı artırmak ve farkındalık yaratabilmek için özellike 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde her yıl yaptığımız Yeşilköy, Bostancı, Adalar gibi sahillerini temizlemek ve bir yandan da yine çocuklara yönelik olarak “Çöpüne Sahip Çık Vakfı” ile birlikte gerçekleştirdiğimiz online eğitimler sayılabilir. Aynı zamanda sponsorluğumuz kapsamında Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’nın oyuncularıyla TOÇEV’li çocukları da bir araya getirdiğimiz ve böylece çocuklara yönelik bilinç yükselten ve deneyim aktarımını sağladığımız etkinlikler de yaptık.

QNET, ilk günlerinden itibaren sporda sponsorluklarla ilgilenmeye başlamıştır. QNET, şimdiye kadarki en yüksek profilli spor sponsorluğumuz olan Manchester City Futbol Kulübü'nün (MCFC) 2014'ten beri Resmi Doğrudan Satış Ortağıdır.

2018'de QNET, Premier Lig ve Kadınlar 1. Süper Ligi için Manchester City Kadınlar Futbol Kulübü'nün (MCFC) ilk forma kol ortağı oldu. Ayrıca 2019'da QNET ve MCFC, birlikte bu ortaklığın beş yıl daha uzatıldığını duyurdu. Takımın zirveye yolculuğu, QNET olarak hayran olduğumuz ve desteklediğimiz özellikler olan bağlılık, odaklanma ve ekip çalışmasını içeriyordu.

Bunlara ek olarak, QNET, çeşitli yerel toplulukları ve kadınları da özel olarak destekliyor. Örneğin; Türkiye’de 2019 – 2020 sezonunda Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı’na, 2021 – 2022 sezonunda Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’na sponsor oldu.

QNET'in tüm aktif sponsorluklarının tam listesi için lütfen buraya tıklayın.

QNET, ofisler, temsilcilikler, bayilikler ve ortaklar aracılığıyla yaklaşık 25 ülkede fiziksel olarak mevcuttur. Dünya çapındaki mevcut olduğumuz yerlerin güncel listesi için buraya tıklayın.

<p>QNET 2010 yılından beri Türkiye'de bulunuyor. QNET Türkiye’nin merkez ofis ve showroom iletişim bilgilerine <a href="https://www.qnetturkiye.com.tr/iletisim/">buraya</a> tıklayarak öğrenebilirsiniz. İş modeli e-ticaret tarafından desteklenmektedir, dünyanın her yerinden müşteriler QNET'ten bir ürün satın alabilir. Benzer şekilde, QNET ile satış işi kuran distribütörler, diğer müşterileri ve distribütörleri e-ticaret portalına yönlendirerek sınırları olmayan bir satış ekibi kurabilirler.</p>