Pazartesi, Mart 27, 2023

Alerji Derdinden Sizi Kurtarabiliriz

Bir çoğumuzun çocukluğunda yaşadığı unutulmaz anıları vardır.Bazıları hayatımıza yön veren ve bizi dış dünyaya karşı pozitif tutan anılar, bir kısmı ise içimize kapanmamıza neden olan insanlarla ve çevreyle daha az ilişki kurmamızı gerektiren üzücü hatıralar.

Eğlenceyi tanımladığımız, kendi vücudumuzu tanımaya başladığımız oyun alanlarında mutlu gülümsemeler, yorulmak bilmeyen küçük bedenimiz sanki bizi hiç bir zaman yarı yolda bırakmayacak gibi değil miydi? Ancak belli belirsiz gelen hapşırıklar, göz yaşarmaları , tenimizin verdiği anlamlandıramadığımız reaksiyonlar bizi hep üzmüştü. Aynı ortamda eğlendiğimiz arkadaşlarımızda bir sorun yokken, bizim neden böyle istemediğimiz tepkiler veren bir yapımızın olduğunu çözemiyorduk.Sonrasında anladık ki bu reaksiyonların tanımlaması: Alerjik tepkimeler.

2216001002_Mainlarge

Bu yazıyı yazmamımızın nedeni ise Air Pure deneyimiyle hayatına yeni bir başlangıç yapan Başak Z.’den tarafımıza gelen mail;

İşte o mailden bir kaç anektod;

Alerji hastalığından muzdariptim, uzun zaman bu dertten kurtulamamıştım. Üniversite döneminde evin içinde peluşların vermiş olduğu rahatsızlık, polenlerin yarattığı sıkıntı ve en ufak tozlanmada sayısız hapşırık, göz kızarması ve tüm bu reaksiyonların vermiş olduğu huzursuzluk. Kullandığım ilaçların ve ekipmanların faydalı olmadığını görmek beni hep hüzünlendirmişti. Bu sıkıntının geçmesi için teknolojik bir yenilik olup olmadığını araştırmaya karar verdim.

Uzun araştırmalarım sonucunda, sorunun çözümünün aslında yanı başımda olduğunu görmek beni bir anda heyecanlandırdı.

Air Pure yani sizinle tanışmam böyle olmuştu. 

Sıkıntılarımın bir anda yok olması beni inanılmaz derecede mutlu etti.Özellikle çocukların bu derdi yaşamaması adına bizlere sunduğunuz ürün için size ne kadar teşekkür etmem gerektiğini bilemiyorum.

Umarım Air Pure, ihtiyacı olan tüm herkese ulaşıyordur.

Teşekkürler Qnet Promosyon

Başak Z.

Başak hanımın mutluluğunu duymak bizim amaçlarımıza yaklaştığımızı bilmemiz adına daha fazla çalışmaya itti.Büyük ailemize yeni bir güleryüz katmış olmanının tarif edilemez hazzını yaşadığımızı belirtmek isteriz.

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz