Cumartesi, Mart 25, 2023

AIR PURE İLE NEFES ALIN

Air Pure size daha kaliteli bir hava sahası sunmayı hedefliyor.

İç mekanlarda, özellikle astım hastaları için, ofis, ev, kafe, toplantı mekanları ile sigara içilen ve havalandırması zor olan tüm yerlerde Air Pure havayı temizleyerek size yardımcı olur.

Temiz havaya ihtiyaç duyulan her türlü kapalı ortamda 4 aşamalı şekilde havayı temizleyen Air Pure ürünü sizi polen,bakteri ve çeşitli hava yoluyla bulaşan tüm virüslerden başarıyla korumaktadır.

2216001002_Mainlarge

Air Pure ; iç mekan hava sahanızın yüzde 99 oranında temizler. Yaptığı filtrelemelerde kesinlikle UV ışığı kullanmayan bu ürünün en öncelikli hedefi sizi daha sağlıklı ve ferah bir ortamda temiz havayla buluşturmaktır. UV ışıklarının insan sağlığı üzerinde olumsuz etkilerinden ötürü diğer hava temizleme makinelerine göre bir adım önde olan Air Pure size İsviçre’nin kaliteli mühendislik işlemlerinden geçtikten sonra ulaşmaktadır.

Özel Amezcua filtresi sayesinde odanızın enerjisini pozitif yönde etkileyen Air Pure, doğal havanın olumlu dalgalarıyla yüklenmiş kapalı mekanınıza ferahlık sağlayacak.

Düşük elektrik tüketimiyle, elektrik sorununu dert etmenize gerek kalmadan kullanabileceğiniz ürünü QNET Türkiye olarak size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çünkü siz bu ayrıcalığı hak ediyorsunuz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz