Salı, Haziran 6, 2023

DİŞ KLİNİĞİNİ EVİNİZE GELSİN

Diş ve diş eti hastalıkları global bazda önemli sağlık sorunları arasındadır. Ancak bireyler diş ve diş eti hastalıklarına genel olarak zamanında müdahale etme alışkanlığı oluşturamadığı için konuya gereken önem verilmemektedir ve bu durumun insan hayatında çok büyük bir yere sahip olduğu göz ardı edilmektedir.

Diş eti bölgesinin sadece besin öğütülme aracı olarak görülmesine karşın, diş sağlığı arttıkça konuşmanın etkisi ve görüntüdeki estetik de artacaktır. Bu etkenler kişiler tarafından dikkate alınmasa da kaybedilen diş ve diş eti sağlığının ardından pişmanlık duyulması olasıdır. Bu çerçevede diş ve diş etinize koruma kalkanı oluşturmak için geç kalmamak gerekmektedir. Bu nedenle QNET Türkiye tarafından diş ve diş eti sağlığınız için sizlere sunulan Brille Premium Ağız Bakım Serisi, diş ve diş hastalıklarını çözüm odaklı onarma işlemleri ile diş macunları arasında farklılaşıyor.

brille (2)

Brille Premium, ailelerin klinik anlayışlarını güçlü formülleri ile diş macununa indirgemektedir. Professional Beyazlatıcı Diş Macunu, Remineralising Beyazlatıcı Diş Macunu, Nano – Silver Beyazlatıcı Diş Fırçası, Beyazlatıcı Diş Bantları ve Sonic Beyazlatıcı Diş Fırçası’ndan oluşan Brille Premium Ağız Bakım Serisi, diş ve diş eti problemlerinize göre özel olarak üretilerek hızlı etkisiyle de kendini kanıtlamaktadır. Brille Premium, doğal yapısı ile tamamen zararsız bileşenler içermektedir. Yeşil çay içeriği sayesinde çürük önleyici etkisi ile birlikte ağızda uzun süren ferahlık sağlamaktadır. Bakterilere karşı güçlü koruma alanı ile dışarıdan gelecek her tehlikeye karşı önlem almaktadır. Diş ve diş eti ağrılarına hızla etki etmekle birlikte bulunan diş ve diş eti sorunlarına da son derece etkilidir.

Brille Premium, sadece etkili bir çözüm ve daha gelişmiş bir diş bakımı sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda bunu en güvenli bileşenleri bir arada barındırarak yapar. İçerisinde bulundurduğu doğal koruma yöntemleri sayesinde Brille Premium ürünleri, her geçen gün daha büyük kitlelere ulaşmaktadır.

Brille Premium, tamamen yeni olan bu konsept ile, bütün bireylerin kendine has ihtiyaçlarına karşılık vermeyi amaçlamakla birlikte diş ve diş eti hassasiyetine karşı ve güçlü beyazlatıcı doğal formülleri ile ailenizin diş sağlığını önemsemektedir.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz