Salı, Mart 21, 2023

SU GİBİ AZİZ ÖMÜRLERE

Kamu sağlığı ve güvenliği standartlarına uygunluğunu doğrulamak üzere ürünleri test eden ve onaylayan uluslararası, kâr amacı gütmeyen, hükümetle bağlantısız üçüncü taraf onaylama organı olan Ulusal Hıfzısıhha Vakfı (National Sanitation Foundation) sadece QNET tarafından satılan HomePure’e ailenizin sağlığı için onay veriyor. Uluslararası kalite kontrol şirketi NSF onaylı HomePure, farkını aldığı sertifikalarla da ortaya koyuyor.

155’in üzerinde ülkede varlığını sürdüren ve 1944’te Kuzey Amerika’da kurulan Sağlık ve çevre bilimlerindeki uzmanlığı küresel olarak tanınan Ulusal Hıfzısıhha Vakfı, Avrupa, Asya, Kuzey Amerika ve Latin Amerika’da en son teknolojiye sahip laboratuvarlar ile hizmet veriyor. 700’ün üzerinde mikrobiyolog, mühendis, kimyager, toksikolog ve çevre uzmanı çalışmakta olan Ulusal Hıfzısıhha Vakfı , HomePure’un 7 Aşamalı Filtreleme Sistemi + 7-in-1 Filter Cartridge’i İlk olarak 2011’de onaylamıştır. Su Kalitesi “Ürün kategorileri Onaylı “ bir ürünün NSF Onaylı olması, tüketiciler için üreticinin iddia ettiği hususlara güvenebileceği anlamına gelmektedir. Bu bağlamda HomePure için tat/koku, klor, bulanıklık ve VOC (Uçucu Organik Bileşikler) azatlımı güvenilir bir su arıtma sistemini satın aldığınızdan emin olmanızı sağlar.

QNet-16072015 (2)

Kalitesi NSF tarafından 2015’te onaylanan HomePure Su Arıtma Cihazı; performans ve yapısal sağlamlık incelemesi tesis denetimi, toksikoloji incelemesi ve malzeme çıkarım testi gibi denetimlere tabii olmaktadır. Ürün ise her 5 yılda bir test edilmektedir. NSF International’ın, İçme Suyu Filtreleme İşlemi Genel Müdürü olan Dr. Tina Yerkes “Her şey müşterinin güveni ile ilgili. HomePure ürününün berrak ve temiz olan taze tatta su üretiyor. Kanser ve beyinsel hasar gibi hastalıklara neden olabilen diğer bileşikleri saf dışı bırakıyor. Kloru giderme iddiası gerçek ve geçerlidir çünkü NSF işareti bulunmaktadır.” diyerek QNET HomePure Su Arıtma Cihazı’nın sağlıktaki korumacı rolünü sözleri ile pekiştiriyor.

Bir ürünün NSF Onayına sahip olması, onu piyasadaki diğer benzer ürünlerden ayırır. Bu; ürünü satan kurumun kaliteye, uluslararası standartlara uyumuna ve kamu sağlığına adanmışlığını gösterir. NFS kalite onay belgesine sahip olan HomePure Su Arıtma Cihazı ile sevdiklerinizin sağlığını emin ellere teslim edebilirsiniz. HomePure Su Arıtma Cihazı’nı www.qnet.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz