Perşembe, Mart 23, 2023

CİLDİNİZİ DOĞAL YOLLARLA YENİLEYİN

Günlük yaşantımızdaki yorucu koşturmadan, vücudumuza aldığımız besinlere kadar birçok neden biz göremesek de, yavaş yavaş hücrelerimizin yıkımına neden olmaktadır. Bu nedenle vücudumuza göstermemiz gereken hassasiyeti istemeden de olsa aksatıyoruz. Sizin için vücudunuzdaki hücreler etrafında koruma kalkanı oluşturacak olan Physio Radiance, zaman fark etmeksizin yenileme işlemini sürdürmektedir.

Tüm hücrelerimizin kendi kendini düzenleme, yenileme ve onarma yeteneğini temel alan Physio Radiance, vücudun fizyolojisi ve fizyolojik mekanizmalarla ilgili kapsamlı bir anlayışı esas alır. Cildinizin üzerindeki onarma işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan Physio Radiance ile vücudunuzdaki hücreler yeniden doğuyor.

QNET Türkiye tarafından temin edilebilen Physio Radiance ürünleri vücudun üzerinde genellikle yıkıcı etkileri olan suni ve kısa ömürlü telafi etkin maddelerini temel almak yerine cildin doğal olarak gençleşmesi için vücudun kendi işlevlerini kullanır. Physio Radiance cildinize kendi kendini dengelemeyi ve onarmayı öğreten bilimsel ve teknolojik bir yeniliktir. Physio Radiance cildinize ve hücrelerine, kendilerini etkinleştirmeleri ve canlandırmaları için gereken koşulları oluşturur ve  cilt bakımınıza kalıcı çözüm sağlar.2015-07-23 11_11_09-Fizyo-ışınım _ Kişisel Bakım Ürünleri _ QNET

Cildinizin hücre düzeyinde kendiliğinden dengelenmesine, canlanmasına ve kendini onarmasına yardımcı olan Physico Radiance kesinlikle paraben ve koruyucu içermez.  Üç cilt kabuğunun tümünde çalışan en küçük antioksidandan faydalanan patentli teknolojisi, genç cilt hücrelerinin yaşlanma nedeniyle kaybolan orijinal karakteristiklerini ona geri kazandırır. Cildinizdeki yıpranmalara karşı duvar ören yapısıyla, siz yaşantınıza devam ederken onarım işlevine durmaksızın devam eder.

En iyi sonuçları almak ve cildinize istediğiniz ışıltıyı kazandırmak için en iyi sonuçları yalnızca 3-4 haftalık bakım sonrasında vermektedir:  Olumlu farkı görmek üzere hızlı ve kolay Physio Radiance cilt bakım yöntemini her gün uygulamanız önerilmektedir.

Physico Radiance tamamen alkolsüzdür. Bu losyon bir tazelik hissi uyandırır. Cildin yeniden mineralleştirilmesi sürecinde rol oynamakla birlikte bu süreçte cildinize sıkılık ve yoğunluk verir. Siz uyurken bile işlevini sürdüren  Physico Radiance, ince, hafif ve ipeksi sıvısıyla cildinizin tüm gün ve gece bakımını yapan koruyucu bir katman oluşturur.

Sadece QNET Türkiye’den www.qnet.com.tr adresinden temin edilebileceğiniz Physico Radiance ile yeniden doğmuşçasına canlı ve ışıltı cilde sahip olun.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz