Perşembe, Mart 23, 2023

SAĞLIKLI PÜR VE PAK SU TÜKETİN

Uluslararası kalite kontrol şirketi Ulusal Hıfzısıha Vakfı  (National Sanitation Foundation), HomePure teknolojisini insan sağlığına su kaynaklarından gelebilecek zararlara karşı duvar ördüğünü tescil ediyor.  Kamu sağlığı ve güvenliği standartlarına uygunluğunu doğrulamak üzere ürünleri test eden ve onaylayan kâr amacı gütmeyen, hükümetle bağlantısız üçüncü taraf onaylama organı olan NSF (National Sanitation Foundation)
uluslararası platformda HomePure kalitesini tavsiye ediyor.

header homepure en

Dünya üzerinde insanların yaşamının sürdürebilmesi için suyun ne kadar önemli olduğu ve bu önemi taşımasına rağmen ağır sanayi ve çevre kirliliğinden ötürü kirletici maddelere eğilimin her geçen gün arttığı yine bilinmektedir. Gelecek nesillere sağlıklı bir dünya bırakmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren QNET, HomePure‘u sevdiklerinize eşsiz bir güvenlik alanı oluşturmak için sizlere takdim ediyor. Aldığı sertifikalar ile farkını ortaya koyan,  NSF onaylı HomePure, sularınızı örneği olmayan bir titizlikle koruyor. Su kaynaklarını olumsuz etkileyen ve sulara kolayca bulaşabilen, bakteriler, hastalık taşıyan mikroorganizmalar, çürümüş bitkiler ve hayvan dışkıları gibi organik kirleticilere karşı kalkan oluşturan HomePure ile çeşitli hastalıklara karşı etkilenmenizi önlemeye yardımcı olmaktadır. HomePure, aldığı NSF sertifikaları ile kalitesini kanıtlıyor.

 

Sağlıklı Gelecek İçin HomePure

1944’te Kuzey Amerika’da kurulan sağlık ve çevre bilimlerindeki uzmanlığı küresel olarak tanınan ve Avrupa, Asya, Kuzey Amerika ve Latin Amerika’da en son teknolojiye sahip laboratuvarlar ile hizmet veren Ulusal Hıfzısıhha Vakfı, HomePure’un iddaa ettiği hususlara tüketicinin güvenebileceğini kalite onayı ve sertifikalarla tescil etmiştir. Ulusal Hıfzısıhha Vakfı, HomePure’un sahip olduğu 7 Aşamalı Filtreleme Sistemi + 7-in-1 Filter Cartridge’i İlk olarak 2011’de onaylamıştır. HomePure, su kalitesi NSF tarafından “Ürün kategorileri Onaylı “ bir ürün olarak, güvenilir bir su arıtma sistemidir. Bu bağlamda sadece QNET’te satışa sunulan Home Pure,  tat/koku, klor, bulanıklık ve VOC (Uçucu Organik Bileşikler) azaltımı ile size ve sevdiklerinize sağlıklı gelecek hazırlar.

Sevdiklerinizin sağlığını emin ellere alacağınız NSF kalite onay belgesine sahip olan HomePure su arıtma cihazına sadece QNET Türkiye’den www.qnet.com.tr adresinden sahip olabilirsiniz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz