Pazartesi, Mart 27, 2023

VÜCUDUNUZ KENDİ KENDİNİ YENİLESİN

Vücudunuzun kendini düzenleme, yenileme ve onarma yeteneğini temel alan Physio Radiance, fizyolojik onarma işlemlerini kuvvetli bir şekilde yerine getiriyor. Yıkıcı etkileri olan suni ve kısa ömürlü telafi etkin maddelerini temel almak yerine cildin doğal olarak gençleşmesi için vücudun kendi işlemlerini kullanan, onarım işlemini yerine getiremeyen hücrelerin yerine yenileme görevini üstlenen Physio Radiance ürünleri cildin üzerinde yüksek başarı elde eden sonuçlar doğuruyor.

Physio Radiance  cilt türünüz,  yaşınız, cinsiyetiniz  fark etmeksizin aynı fizyolojik işlevi kendini yenileyemeyen hücrelerin yerine gerçekleştiriyor. Physio Physio Radiance Visage (1)Radiance cildinizin gençliğini ve parlaklığını kazanmasına yardım ederek deri hücrelerinizi en iyi şekilde doğal olarak çalışmaları için harekete geçiren özel bir içerik kombinasyonuna sahiptir.

Özel Formülü Sayesinde İstediğiniz Sonuca Çabuk Ulaşın

Kendi kendini düzenleme, yenileme ve onarma işlevine sahip  Physio Radiance özel formülasyonu ile en yüksek hipoalerjenik cilt bakımı standardı sağlamaktadır. Mükemmel bir antioksidan olan Physio Radiance, laboratuvar kalite kontrolü açısından tüm GMP gerekliliklerini karşılamaktadır. Özel yaşlanmayı önleyici cilt bakım ürünleri seçeneklerimizle yaşlanmanın görünür etkilerini azaltırken, diğer yandan cildinizin parlaklığını artırır. En iyi sonuçları haftalık 3-4 kullanım ile veren Physio Radiance ile olumlu fark hızlıca görülmektedir. İçerisindeki tamamen alkolsüz bileşenler sayesinde çabuk bir tazelik hissi uyandırır ve cildin yeniden mineralleştirilmesi sürecinde rol oynar. Bu ince, hafif ve ipeksi sıvı cildinizin tüm gün bakımını yapar. Physio Radiance hücre reaksiyonu kolaylaştırmak, dengelemek ve zenginleştirmek için gerekli olan yedek elektronları sağlamaktadır. İçerdiği yüksek kalsiyum sayesinde cildin son derece rahatlaması için yeniden yapılanmasında önemli bir rol oynar ve gün boyu cildi nemlendirir. Su kaybının azalmasına ve cildin çevresel zararlardan korunmasına yardımcı olan Physio Radiance aynı zamanda kollajen ve elastin sentezini iyileştirmekle yükümlüdür.

Sadece QNET Türkiye’den www.qnet.com.tr adresinden temin edilebileceğiniz Physico Radiance by QNET ile sağlıkla yenilenen cilde sahip olun.

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz