Salı, Haziran 6, 2023

MANCHESTER CİTY’İ TANIYALIM MI?

Doğrudan satış şirketi olarak; tüm üyelerine, değerli yaşam tarzı ürünleri sağlayan QNET, dünya üzerinde bireylerin hayatlarını zenginleştiren ve sosyal yaşamların refahını arttıran çalışmaları ile ünlenmiştir. Geçmişinde yüzlerce başarı öyküsü bulunduran QNET, 1880 yılında kurulan ve bünyesinde yıldız isimleri barındıran köklü İngiliz futbol kulübü Manchester City’i resmi doğrudan satış partneri olarak destekliyor.

Şampiyon Takım Manchester City’i Yakından TanıyalımMCFC-Players-Escorts-Kids

1880 yılında kurulan kulübün ilk adı St. Mark’s (West Gorton), sonraki adı Ardwick Association Football Club olmuştur. Kulüp şu anki adını 1894’ten beri kullanmaktadır. Tarihinde birçok turnuva kupası kaldıran futbol kulübü; Şampiyonlar Ligi, İngiltere FA Cup ve diğer ünlü turnuvalarda sayısız kupa kaldırmıştır. Uluslararası tanınmışlığa sahip kulüp yakın gelecekteki planları ile QNET’in başarı hedeflerini bir zeminde buluşturarak QNET’in desteğini kazanmıştır.

QNET; yaptığı dev sponsor anlaşmaları ile online ve doğrudan satış sektöründe adını altın harflerle yazdırmaya devam ediyor.

QNET Türkiye’ye www.qnet.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz