Salı, Mart 21, 2023

SONBAHAR MODASINI BİR AKSESUAR CANLANDIRACAK

Sabah yataklarımızdan ayrılmama isteği yeniden canlandı. Uyandığınızda ve dışarı çıktığınızda hafif bir serinlik vücudunuzu okşuyor. Bu duyguları yaşamaya başladıysanız, bilin ki yaz mevsimi sizin için son bulmuş. Dolabınızdaki kıyafetlerin yerini değiştirme vaktinizin geldiğini de hissediyorsanız bizi dinlemenizi öneririz. Bu yazımızda dolabınızdaki öncelik sırasını en sevdiğiniz aksesuarınızın kullanılabilirliğine göre nasıl değiştireceğinizden bahsedeceğiz. Öncelik verdiğiniz aksesuara göre şekillenen giyim ve takı ürünleri için ufak ipuçları için size elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız.

Mevsim geçişleri hepimizin aklını karıştırmaktadır. Bu durumu planlı değişim ile yan yana getirmeye çalışmanız sizin yararınıza olacaktır. Uzun süre kullandığınız ve gösterişli aksesuarlarınız ise planlı değişimin temel taşı olacak gibi duruyor. Bu mevsimsel geçişte kullanacağınız aksesuarlar sizin şık ve çekici olma durumunuzu belirleyecektir.  Vazgeçilmez olarak tanımlayabileceğiniz en önemli aksesuarınız ise fazlasıyla düşkünü olduğunuz saatlerdir. Her saat modelinin birbirinden ayrılmaya çalışması ve farklı bir duruş sergilemesi kafanızı karıştırabilir. Bu durumun önüne geçmek ise Avrupa’nın en modern duruşundan beslenen Bernhard H. Mayer ’in kadınlar ve erkekler için özel tasarım modelleri ile mümkün bir hal almaktadır.

Moda O’nu Takip Ediyor

2015 Sonbahar Modası hakkında yavaş yavaş belirli görüşler ortaya çıkmaya başladı. Saat modası hakkında söylenenler Bernard H. Mayer’in var olduğundan beri sizlere sunduğu şık ve özel tasarımı bile tarif etmekte yetersiz kalıyor. Bu zengin havayı üzerinizde taşımak için tek yapmanız gereken  www.qnet.com.tr adresini 2015-07-29 14_30_27-Bernhard Mayer Kol Saatleri _ Bernhard Mayer _ QNETziyaret ederek sizi kolunuzda temsil edecek bir Bernhard H. Mayer modeli şeçmektir. Size lüks deneyimi yaşatacak olan Bernhard H. Mayer modelleri ise rutin modellerin dışında gerçek anlamda farklılık yaratabileceğiniz erkek ve kadın modelleri ile zevkinize hitap ediyor.

Yalnızca QNET Türkiye aracılığıyla sahip olabileceğiniz Bernhard H. Mayer saatleri kadın ve erkek modelleri ile yazın göz alıcı canlılığı üzerinizde taşıdığınız gibi sonbaharda da tüm gözler üstünüzde olsun.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz