Pazartesi, Mart 27, 2023

MUSLUĞUNUZDAN DOĞAL KAYNAK SUYU AKSIN

Son yıllardaki biyolojik ve kimyasal gelişmeler insanlığa pratik bir yaşam katarken verdiği rahatlığın iki katı kadar sağlıksız bir yaşam sunuyor. Gelişen teknoloji, ağır sanayinin en zirve zamanlarını yaşaması, aşırı ses ortamından kaynaklanan gürültü kirliliği, doğa ile maddenin kimyasal tepkimesi sonucunda oluşan hava kirliliği ve daha onlarcası… Saymaya çalıştığımız bu etkenler bizim, çocuklarımızın ve onların çocuklarının hayatını korkunç bir zaman tüneline çevirmektedir. Dünyadaki su oranının sadece %2.5’inin tatlı su olduğunu düşünürsek bu kadar az orandaki tatlı su kaynağının ne kadar hızlı ve kolay bir şekilde kirlenebileceğini de hayal edebiliriz.

Dünya nüfusunun %40’ını barındıran 80 ülkede şimdiden su krizi yaşanmaktadır. 1940 – 1980 yılları arasında ise su kaynaklarının tüketimi 2 katına çıkmıştır. Bu açıdan baktığımızda ise yeryüzünün su ihtiyacını karşılayamayan bir dünya söz konusudur. Artan nüfus ile sabit su kaynağı arasında tüyler ürperten orantı ise kendimizi korumaya almanın yollarını aratmaktadır. Var olan tatlı su kaynağının ise büyük ölçüde kullanılamaz ve erişilemez olması insanlar için tehlike çanlarının çalmasına neden olmaktadır.

Küresel yıllık yağış oranı ise her yıl aynı oranda olmaktadır. Yeryüzüne düşen tatlı suyun beli bir miktarının ise yine endüstriyel faaliyetlerden dolayı kullanılamaz durumda olması nedeniyle suya olan ihtiyaç her yıl giderek artmaktadır.

Su tüketiminin her geçen yıl artması ve ihtiyaç duyulan oranları artık doğanın da karşılayamıyor olması, suyun değeri  her geçen gün katlanırken çevre kirliliği gibi faktörlerin etkisi ile birlikte içme suyunun güvenirliği ise gittikçe azalmaktadır.

Gelecek Nesiller İçin Suyunuzu Arıtın

Uluslararası kalite kontrol şirketi Ulusal Hıfzısıhha Vakfı, su kaynaklarından gelebilecek zararlara karşı HomePure teknolojisinin duvar ördüğünü belirtiyor.  HomePure’un sahip olduğu 7 Aşamalı Filtreleme Sistemi + 7-in-1 Filter Cartridge sularınızdaki kirliliği önler ve dışarıdan evinize girecek tehlikelere duvar örer. HomePure, su kalitesi NSF tarafından “Ürün kategorileri Onaylı “ bir ürün olarak, güvenilir bir header_homepure_ensu arıtma sistemidir. Sadece QNET Türkiye farkı ve olağan üstü su arıtma teknolojisi ile evinizin geleceğini sağlıklı kılmak mümkün.

NSF kalite onay belgesine sahip olan HomePure su arıtma cihazına sadece QNET Türkiye’den www.qnet.com.tr adresinden sahip olabilirsiniz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz