Pazartesi, Mart 27, 2023

CİLDİNİZİ SOĞUK HAVALARIN ETKİSİNDEN KORUYABİLİRSİNİZ!

Hayatınızdaki gergin anlar, üzüntüleriniz veya yaşanılan diğer psikolojik etkenler… Bu gibi durumların vücudunuzu yorduğu ve olumsuz fiziksel sonuçlar doğurduğu gerçeklerini hepimiz biliyoruz. Uzmanlar vücudumuza gösterdiğimiz ilginin dış etkenlere karşı oldukça zayıf kaldığı konusunda uyarıyor.  Siz fark etmeseniz de cildiniz gün içerisinde birçok zararlı ve yıpratıcı durum ile karşı karşıya geliyor. Öncelikle sizin almanız gereken önlemler cildinize koruma alanı oluşturacaktır.

Gün içerisinde kullandığınız sabundan, dışarıdaki soğuk hava dalgasına kadar aklınıza gelebilecek binlerce nedenden dolayı cildiniz yıpranmaya müsait bir alan ve hedef tahtası olmaktadır. Artık sonbaharın yavaş yavaş etkilerini gösterdiği günümüzde cildinizi soğuk havadan korumak ve kurumasını engellemek için büyük bir mücadele sizi bekliyor. Kalın, yünlü giysiler kuru ve soğuk havalarda size belli bir noktaya kadar yardımcı olacaklardır. Sonrasında ise yüksek sağlık teknolojisinin yardımı ile soğuk havaların cildinizi olumsuz etkisini engellemelisiniz. Alacağınız uzman yardımıyla ise onarma işlemlerini düzgün ve hızlı bir şekilde yerine getirmesi ile cildinizin diri kalması mümkün olacaktır.  Arzu ettiğiniz yeniden doğmuş cilt görünümüne ise mevsim etkenleri fark etmeksizin ulaşabilirsiz. Cildinize kendi kendini dengelemeyi, onarmayı öğreten bilimsel ve teknolojik bir yenilik olan Physio Radiance cilt bakımınıza kalıcı çözüm sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hücrelerinizin etrafında yenileme işlemini durmadan sürdürecek bir teknolojiyi QNET Türkiye sizlere sunuyor. Sizin için vücudunuzdaki hücreler etrafında koruma kalkanı oluşturacak olan Physio Radiance, zaman fark etmeksizin yenileme işlemini sürdürmektedir.

Temelinde tüm hücrelerin kendini yenileme, onarma ve düzenleme yeteneklerini esas alan Physio Radiance vücudun fizyolojik donanımını kapsamlı bir şekilde güvence altına almaktadır.  Cildinize ve hücrelerinize, kendilerini etkinleştirmeleri ve canlandırmaları için gereken koşulları oluşturan Physio Radiance cildin doğal olarak gençleşmesi için vücudun kendi işlevlerini kullanır.

Cildiniz Her Zaman Yirmili Yaşlarında Olsun

Cildinize istediğiniz canlılığı kazandırmak için en iyi sonuçları yalnızca 3-4 haftalık düzenli bakımın ardından vermektedir. Olumlu farkı görmek üzere hızlı ve kolay Physio Radiance bakım yöntemini her gün kullanmanız tavsiye edilir. Physio Radiance  üç cilt kabuğunun tümünde çalışan en küçük antioksidandan faydalanan patentli teknolojisi, genç cilt hücrelerinin yaşlanma nedeniyle kaybolan orijinal karakteristiklerini ona geri kazandırır. 2015-07-23 11_11_09-Fizyo-ışınım _ Kişisel Bakım Ürünleri _ QNETCildinizdeki yıpranmalara karşı duvar ören yapısıyla, siz yaşantınıza devam ederken onarım işlevine durmaksızın devam eder. Böylece cildiniz her zaman diri ve genç duruşunu sergiler.

Bu sağlık teknolojisine yalnızca QNET Türkiye’den www.qnet.com.tr adresinden temin edebileceğiniz Physico Radiance ile sahip olabilirsiniz.

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz