Salı, Mart 21, 2023

SUDAKİ AŞIRI KİREÇLENME SAĞLIĞINIZI BOZUYOR

 

Alkali sürahi özelliği ile antioksidan özelliklere sahip ve mineral bakımından zengin içme suyunu tüm sevdiklerinizle tüketin. Böylece uzun ve sağlıklı yaşam için uzun adımlar atmış olursunuz. Musluk sularının içindeki aşırı kireç (sertlik) midede hazmı zorlaştırmaktadır. Bunun gibi onlarca zararı bulunan bakteri ve kireçli su tüketimini engellemek için HomePure 7 aşamalı filtreye sahip arıtma cihazı ile sağlıklı bir şekilde yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Yalnızca QNET Türkiye internet satış mağazasında mevcut olan HomePure, antioksidan filtreleme sitemi ve gövdesi sayesinde, uluslararası platformda kabul gören Ulusal Hıfzısıhha Vakfı tarafından tavsiye edilmektedir.

Uluslararası kalite kontrol vakfının tüketicilere tavsiye ettiği HomePure su arıtma cihazı için su kaynaklarından gelebilecek zararlara karşı duvar ördüğünü belirtiliyor.  HomePure’un sahip olduğu 7 Aşamalı Filtreleme Sistemi + 7-in-1 Filter Cartridge sularınızdaki kirliliği önler. Bu sistem kirli su kaynaklarındaki adele ve eklem kireçlenmesine sebep olan bakteriyel oluşumunun musluklarınızdan geçmesine izin vermeyerek dışarıdan evinize girecek tehlikelere duvar örer.

Yeni Nesil Tatlı Su Teknolojisi

HomePure-Red-Pic1100x800Sayısız kemik hastalığına yol açan sudaki sertlik, çocuklarınızın ve diğer nesillerin kısa boylu olmasına sebebiyet verebiliyor. Uzmanlar evinizde güvenebileceğiniz bir arıtma cihazının bu gibi durumlardan hem sizi hem sevdiklerinizi uzak tutabileceğinizi vurguluyorlar. NSF tarafından tüketici dostu ürün olarak tavsiye edilen HomePure su arıtma cihazı alkalliyeci özel  seramik topları sayesinde PH esasını dengede tutar. Bu sayede sudaki önüne geçer. HomePure su arıtma cihazı; kalp ve damar hastalıklarından tansiyon bozukluklarına kadar birçok hastalığa sebebiyet veren sudaki aşırı kireçlenmeyi 7 aşamalı fitre sistemi ile engeller ve yeni nesil teknoloji kapsamında negatif iyonlar üreterek moleküler yapıya sahip bir tatlı su reaksiyonu oluşturur.

HomePure yaşam kalitesini sahip olduğun son teknoloji arttıran bir su arıtma cihazıdır. Yalnızca QNET Türkiye’den www.qnet.com.tr adresinden temin edebileceğiniz HomePure su arıtma cihazı ile uzun ve sağlıklı bir yaşam geçirin.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz