Salı, Mart 21, 2023

DİŞ ÇÜRÜKLERİNİ ÖNLEYEBİLİRSİNİZ

Diş fırçalamanın önemini uzmanlar her fırsatta dile getirmektedir. Diş çürüklerini önlemek için yaptıklarımız ise yetersiz kalabiliyor. Birçok geleneksel yolu denemiş olabilirsiniz ancak bazı geleneksel yöntemler dişlerinizi daha çok yıpratabilir. Ağız ve diş sağlınızı korumak için ise teknolojiden faydalanılmış yöntemleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Dişlerinizin sağlığı için her zaman klinik tedavisi uygulayamıyor olabilirsiniz. Programlarınızın yoğunlundan dolayı dişlerinize gereken özeni gösteremediğiniz zamanlar da olmuştur. Ancak dişlerinizi düzenli fırçalamanız ve özellikle gece yatmadan önce bu işlemi yapmanız oldukça önemlidir. Bu konuda ise fırça kullanımı hakkında bilincin oluşması, dişlerinize gelecek zararlardan dolayı sizleri koruyacaktır. Anti-bakteriyel diş macunu ve diş yapınıza uygun yumuşak diş fırçası bütünlüğünü oluşturmalısınız.

Tükettiğiniz Besinler Dişlerinize Zarar Veriyor

Yediğiniz yemeklerden içtiniz içeceklere kadar birçok besin dişlerinize verebileceği zarar ile çürümeye yol açmaktadır. Aynı zamanda dişlerinizde oluşan lekelere karşı olan savaşınızda güçlü bir teknoloji kullanmalısınız. Brille Profesyonel Diş Macunu ile aradığınız özel teknolojiye ulaşabilirsiniz.  %99,9 gümüş partikül teknolojisi ile ağzınızda üst seviyede bir temizlik sağlayan Brille Premium Profesyonel Diş Macunu ile sağlıklı diş etlerine kavuşabilirsiniz. Diş plaklarına karşı savaşan Brille Premium, aynı zamanda tartarlara karşı duvar örmektedir. Sağlıklı diş ve diş etlerine kavuşmanızda size yardımcı olacak olan Brille Premium, özel2015-07-29-15_04_29-Brille-Premium-_-Kisisel-Bakim-Ürünleri-_-QNET mikro-parlatıcılar sayesinde dişlerinizde hiç olmadığı kadar beyaz bir görünüm sağlar.  Her bakımdan sahip olduğu üst seviye ağız ve diş bakım teknolojisi, dişlerinizi beyazlatma görevini başarılı bir şekilde yerine getirir. İngiliz diş hekimleri tarafından formüle edilen özel yapısı ile dişerinize klinik tedavisi sağlayacak olan Brille Premium,  aloe vera, yeşil çay özü ve e vitamini içermektedir. Tüm bu özellikleri ile dişlerinize yapışıp kalan besinlerin artıklarından asit oluşumu engelleyen Brille Premium, diş ve diş eti deformasyonuna engel oluyor.

www.qnet.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz Brille Profesyonel Diş Macunu ile kendinize muhteşem ağız ve diş bakımı sağlayabilirsiniz.

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz