Perşembe, Mart 23, 2023

GECE VE GÜNDÜZ MAKYAJINIZ İÇİN TAVSİYELER

Ruj, makyajın son adımıdır. Başarılı bir makyaj için doğru tercihlerin önemi oldukça büyüktür. Ruj seçiminiz, ten rengi ve kullanılan pudraya göre tercih edilebilir. Dudak yapısına göre mat ve parlak ruj kullanımları değişebilir. Birçok makyaj uzmanı, mat rujları kalın dolgun dudaklar için önerirken parlak rujlar daha çok ince ve açık renk dudaklara öneriliyor. Bu yazımızda size günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz ruj seçenekleri ve gece davetlerinde size eşlik edecek olan ruj renkleri hakkında ipuçları veriyoruz.

Gün içerisinde fazla göze batan tonlardan kaçınmalısınız. Gün ışığında daha çok açık tonlar size eşlik edebilir. Dudaklarınızın doğal tonlarda kalması ve gün içerisinde doğal bir görünüm kazanması için Couleurs by QNET’in pembe tonlarındaki rujlarını tercih edebilirsiniz. Ancak kullanacağınız ruju seçmeden ten renginizi ve kullandığınız pudra renklerini de göz önünde tutmalısınız. Ten rengine göre ruj seçimi en temel alınacak tercih yöntemdir. Açık tenli kişilerin doğal tonları seçmesi yine makyaj uzmanları tarafından tavsiye edilirken, doğal karamel tonları, pembe veya şeftali renkleri makyajlarında kullanabilirler. Örneğin; Couleurs by QNET’in pembe veya şeftali renklerindeki ruj seçenekleri ile makyajınızı en güzel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Gün ışığında açık tenliler için verdiğimiz tavsiyeler birçok noktada işe yarayacaktır. Gece eğlencelerinde açık tenliler için pembe ve parlak tonlardaki allıklar çekiciliğinizi arttırır. Çilek kırmızısı ile enerjik ve canlılık veren tonlar gece makyajında tercih edilebilir.

Gece ve gündüz makyajınızda QNET Türkiye aracılığı ile satılan Couleurs by QNET rujlarının farklı ve birçok alternatifinden faydalanabilirsiniz. Couleurs by QNET koyu tenliler için de gece ve gündüz makyajında çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Koyu Tenler Gece Makyajlarında Koyu Rujlar Tercih Etmeliler

Eğlencenizin zirvesinde, makyajınızın tüm gece bozulmamasını istiyorsanız, ruj renklerinin uçucu olmamasına dikkat etmelisiniz. Koyu tenlilerin kullanabileceği tonlar gece makyajında koyu tonda makyaj ürünleri tercih etmeliler. Mat dudakların çekiciliği ise makyaj uyumu ve kıyafet kombini ile muhteşem bir hal alabilir. Doğru tonlardaki kırmızı ruj koyu tenlere başarılı bir makyaj görünümü sunabilmektedir. Dudaklarınız için renk ve ton seçeneği sunan Couleurs by QNET ile dudağınızın çekici duruşu siz makyajınızı temizleyene kadar devam eder.

Gece makyajınız için verdiğimiz ipuçları ile muhteşem bir gece geçirebilir, bulunduğunuz ortama izinizi bırakabilirsiniz.  Yalnızca QNET Türkiye aracılığı ile sahip olabileceğiniz Couleurs by QNET rujları farklı günlere farklı renk alternatifleri sunabiliyor. 12 farklı renk seçeneği ile her anınıza farklı renk olabilir.. Alışkanlık oluşturacak olan renk seçenekleri ile Couleurs by QNET rujlarını www.qnet.com.tr adresinden satın alabilirsiniz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz