Pazartesi, Mart 27, 2023

YAŞAM SUYU HAKKINDA BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Japon bilim adamlarının önemli buluşlarından olan  “pi suyu”  aynı zamanda  “yaşam suyu” olarak bilinmektedir. Buluşlarına “yaşam suyu” ismini verme sebepleri ise onun canlılar üzerindeki etkisinden kaynaklanmaktadır. “Pi Suyu” canlıların sahip olduğu su kütlesindeki özelliklerin aynısına sahiptir. “Pi” eski Yunanca’da “yaşam” demektir. Kendi kendini yenileme özelliğine sahip olan yaşam suyu iyileştirme etkisine sahiptir. Sağlık açısından önemli bir yere sahip olan “Pi Suyu” teknolojisine QNET Türkiye sayesinde ulaşabilirsiniz. QNET aracılığı ile Türkiye’de satışa çıkarılan 7 aşamalı filtre özelliğine sahip HomePure arıtma cihazında ise  “Pi Suyu Seramiği”  teknolojisi kullanılmaktadır.

Japonya’nın sahip olduğu son teknoloji imkânlarından doğan ve dünyanın en önemli buluşlarından olan “pi suyu” teknolojisinin faydaları üzerine önemli uzman görüşleri mevcuttur.  Suyu kirlilikten arındıran yaşam suyu,  vücudumuzun ihtiyacı olan tüm minerallerin korunmasını sağlama özelliğine sahiptir. Vücudumuzdaki hücrelerin sahip olduğu sıvı yapısıyla örtüşen “pi suyu”,  dışarıdan alınan zararlı maddelerin etkisini engellemektedir. Günümüzde tükettiğimiz suların içerisinde var olan zararlı bileşenlerden dolayı ortaya çıkan sağlık problemleri giderek artmaktadır.  Sıkça rastladığımız; su tüketiminden dolayı yaşanan rahatsızlıklara karşı koymak ve sevdikleriniz ile sağlıklı bir hayat yaşamak için birçok çözüm yolu aramaktayız.  Çağımızın getirisi olan ağır sanayinin ise su kaynaklarında kimyasal ve fiziksel kirlenmeye sebep olduğu bilinmektedir.  Yaşam sürdüğümüz ortamlarda tükettiğimiz sulardaki dengesiz PH değerleri vb. zararlı etkenleri “yaşam suyu” tüketerek engelleyebilirsiniz.

Pi Suyu Teknolojisine Sahip Su Arıtma Cihazı HomePure

Tüm insanlar için önemli bir buluş olan “pi suyu” teknolojisine sahip arıtma cihazı HomePure’un, dünyada kabul görülen uluslararası kalite kontrol şirketi NSF tarafından içme suyunda sağlığı koruduğu belgelenmiştir. “Ürün Kategorileri Onaylı “ bir ürün olan HomePure, güvenilir bir su arıtma sistemidir. 7 Aşamalı Filtreleme Sistemi (+ 7-in-1 Filter Cartridge )ile yalnızca QNET Türkiye internet satış mağazasında mevcut olan HomePure,  pi suyu seramiğine sahiptir. Pi suyu seramiği, suyu seramik bir filtreden geçirme sonucunda mineral açısından zengin ve canlı hücresi için kolay kabul edebilir hale getirmektedir.

Yalnızca QNET ile sahip olabileceğiniz HomePure su arıtma cihazı, size ve sevdiklerinize sağlıklı içme suyu teknolojisi sunuyor. HomePure su arıtma cihazına www.qnet.com.tr adresini ziyaret ederek sahip olabilirsiniz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz