Perşembe, Mart 23, 2023

BEYAZ DİŞLER İÇİN SİZE BİR ÖNERİMİZ VAR!

Gündelik hayatımızda dişlerinizin beyazlaması için uyguladığınız yöntemler istediğiniz sonuçları vermeyebilir. Dişlerinizin istediğiniz beyazlıkta görünüşe sahip olamaması sizin elinizde olmayan nedenlere dolayısıyla da olabilir. Dişlerinizde oluşan renk bozulmasının travmatik durumlardan tükettiğiniz besinlere, yaşadığınız bir hastalıktan dişlerinizdeki dolgulara kadar birçok nedeni olabilir. Bu nedenlerden dolayı dişlerinizi beyazlatmak için öncelikle etkili çözüm üretmeniz gerekir.

Dişlerinize gereken özeni göstermezseniz daha sonrasında pişmanlık duyacağınız renk tabakaları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Dişlerinizde oluşan renklenme, çay ve kahve tüketimi ile hızlanmaktadır.  Tükettiğimiz besinlere gün içerisinde dikkat edemeyişimiz ile dişlerimizde farklı tonda renklenmeler oluşabilir. Benzer nedenler karşısında alabileceğiniz önlemlerin başında ise diş fırçalama alışkanlığı geliyor.

Uzmanlar gün içerisinde dişlerinizde oluşabilecek tartar ve renklenmelerin önüne geçilebilmesi için en az 3 defa dişlerin fırçalanması gerektiğini vurguluyor. Dişlerinizin ara yüz temizliğinin yanında uygulayacağınız fırçalama yönteminin yanında kullandığınız diş macunu asıl sonuç verecek etkendir. Yalnızca fırçalama değil aynı zamanda kullandığınız diş macunu, dişlerinizin beyazlaması konusunda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden kullanacağınız diş macununun önemi konu üzerine düşündükçe artıyor. Zayıf diş macunları dişlerinize istenilen etkiyi yapamayacağı gibi aynı zamanda diş minelerine zarar verebilir. Üstün teknoloji ve hassas laboratuvar çalışması gerektiren diş macununuz dişlerinizin dokusunun doğal işlevine devam ettirmesini sağlamalı.

Önlemi Almak Sizin Elinizde

Her yemeğin ve kahvenin ardından belli bir süre içerisinde diş bakımını düşünmelisiniz.  Tükettiğiniz kahve vb. içeceklerde bulunan zararlı partiküller dişlerinizin çevresine nüfuz eder ve istenmeyen renklenmelere neden olur. Alacağınız karşı önlem ise güçlü partikül teknolojisine sahip bir diş macunu kullanımı olmalı. Bilim adamları tarafından geliştirilen gümüş partikül teknolojisi dişlerinizde en güçlü temizliği sağlamaktadır. Geliştirilen bu teknolojinin dişlerinize sağladığı üstün koruma ve beyazlatma işlevi ile doğal görünümde beyazlık sağlar. Gümüş partiküller özel- mikro parlatıcılar sayesinde aradığınız çözümü size sunmaktadır. Gümüş partikül teknolojisi yalnızca QNET Türkiye aracılığı ile sahip olabileceğiniz Brille Premium diş macununda mevcuttur. Sahip olduğu teknoloji özelliği ile plaklarını yok eder, ağız ve diş temizliğinize yardımcı olur. Uzun süreli korumayı ağı ve dişlerinizde sağlayan Brille Premium ağız bakım seti sağlıklı diş yapısına kavuşmanız için bir çözümdür.

Brille Premium diş macununa www.qnet.com.tr adresinden sahip olabilirsiniz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz