Perşembe, Mart 23, 2023

GÖZ FARINIZ İLE MAKYAJINIZ ÖZEL OLSUN

Göz makyajı yapmayı seviyorsanız bu yazıdan sonra en çok far paletlerinizi sevebileceğinizi bilmelisiniz. Çünkü göz makyajınızda farınızı farklı amaçlarda kullanabilirsiniz. Göz farı size malzeme anlamında çeşitlilik sunabilir ve diğer makyaj malzemelerinizin yerini tutabilir. Biraz yaratıcı düşünerek makyajınızı birkaç hamle ile güzel noktalara taşıyabilirsiniz.

Göz farlarımızın renkli ve çeşitli olmasını istiyoruz. Ancak farklılığı, sadece siz bilin istiyorsanız seçtiğiniz ürün ve ürünün kullanışlılığı sizin için en önemli faktör olmalı. Çünkü sahip olduğunuz ürünün birden fazla görev görebilmesi sizi makyajınızda mutlu edecek ve makyanızı daha gösterişli kılacaktır.

Göz makyajınızda farklı renkleri deneyimlemek makyaj hakkındaki bilgi birikiminizi de arttıracaktır. Far paletinizdeki renkler ile en gözde makyaj sizin olabilir. Kullanacağınız farın ten uyumunu ise göz ardı etmemelisiniz.  Göz çevrenizde bej ve mat tonların kullanımı ile cilt renginizi ortaya çıkarabilirsiniz. Koyu tonlardaki far renklerinin doğru kullanımı ile makyajınızda gözlerinize buğulu bakış kazandırabilirsiniz.  Özellikle göz altı ve çevresindeki morlukları farınızı uyguladıktan sonra açık bir pudra ile tamamlayarak büyük oranlarda kararmaları kapatabilirsiniz. Pudra ve farın doğru kullanımı ile yüzünüzde kusursuz bir makyaja sahip olabilirsiniz.

Gelelim göz makyajının inceliklerine. J Her makyajın alımı göz çevresindeki ışıltı ile doğru orantılıdır. Yani göz çevresindeki makyajın başarısı arttıkça makyajın alımlı duruşu da artar. Size bu yazımızda vereceğimiz küçük ipuçları ile makyaj setinizde yer alan farınızı en doğru şekilde kullanabilirsiniz.

Ten, kaş, saç renginizin bir bütünlük oluşturması için farınızdan yardım alabilirsiniz.  Kaşınıza hafif dokunuşlarla uygulayacağınız far ile renk uyumunu oluşturabilir ve kendinize alternatif kullanım alanları oluşturabilirsiniz. Far kullanımında önemli olan bir diğer nokta ise uygulanabilirlik ve teninizin far rengini kabullenmesidir. Peki teniniz far rengini nasıl kabullenebilir?

Yorucu bir günün ardından aynaya baktığınızda göz farınız halen sizin yanınızda olmalı ve ilk kullanım anındaki canlılığı sürmelidir. Gözlerinizin daha ışıltılı görünmesini sağlayacak Couleurs göz farlarının uygulaması ,yumuşak dokusu sayesinde çok kolaydır ve bu farlar tek sürüşte belirgin bir renk elde etmenizi sağlar. Bu konularda Couleurs by QNET’ten yardım alabilirsiniz. 4 farklı özel renge sahip olduğu göz farı paletini kullanmanızda fayda var. Tamamen doğal renk pigmentleri ile üretilen Couleurs by QNET  ile gözleriniz daha ışıltılı, bakışlarınız daha etkileyici olacaktır.

Göze Hitap Eden Renkler ve Özel Ambalaj Tasarımı

Göz farınızın yapabilecekleri yalnızca bunlarla kısıtlı değil. Göz farınızı eyeliner olarak kullanabilirsiniz ve görüntü anlamında tatmin olabilirsiniz. Ucu eğik bir eyeliner fırçası ile kaş diplerinize uygulayacağınız far ile buğulu bakışlar kazanabilirsiniz. Alternatif kullanım alanı geniş olan göz farınızın renk çeşitliliğine sahip olması ile bu uygulamaları güçlendirebilirsiniz. 4 farklı renk seçeneği sunan ve tüm renkleri birbiri ile uyum içerisinde tasarlanan Couleurs by QNET’in 6 farklı set seçeneği bulunmaktadır.  Özel ambalaj tasarımı ile kaliteyi dokunduğunuz an hissedeceğiniz Couleurs by QNET ile kendinizi iyi hissedeceksiniz.  Couleurs by QNET ile yüzünüze ister canlı ve  ister taze bir görünüm kazandırabilirsiniz. Koyu veya füme tonlarından, sofistike bej tonlarına kadar geniş bir renk yelpazesi sunan Couleurs by QNET size en iyi görünümü sunacaktır.

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz