Perşembe, Mart 23, 2023

MUTFAKLARINIZDA HOMEPURE İLE GÜVEN TAZELİYORUZ

Musluk suyu bünyenize almak istemeyeceğiniz kimyasallar ve organizmalar içerebilir. Çevre kirliliğinin artması, su kalitesinin düşmesinin en önemli nedenlerinden biridir. İçme suyu kaynaklarımız dünya yüzeyinde oluşan bu kirlilikten olumsuz etkilenmektedir. Şüphesiz ki, suların yapısında meydana gelen bu değişim insan sağlığı üzerinde de olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

Sularda bulunabilen ve insan sağlığı açısından zararlı biyolojik etkenler arasında patojen bakteriler, virüsler ve parazitler gelmektedir. Suların neden olduğu  hastalıklar insanlar arasında kolay yayılabilme özelliği taşımaktadır. Suyla geçen enfeksiyonların önüne geçilmesi büyük ölçüde suyun bakteriyel kirliliğinin önlenmesi , suyun dezenfekte edilmesi ile sağlanabilir. Meydana gelen tüm bu olumsuz koşullar hepimizi farklı çözüm arayışları içerisine sürüklemektedir.

İşte tam da bu noktada, QNET Türkiye tarafından Türkiye’de satışa sunulan HomePure su arıtma cihazı, güvenli  filtreleme sistemi ile musluklarda kaybedilen güveni geri kazandırmak için devreye giriyor. Dünyada kabul gören uluslararası kalite kontrol şirketi NSF tarafından içme suyunda sağlığı koruduğu belgelenen HomePure,  7 Aşamalı Filtreleme Sistemine sahiptir.  İyi seçilmiş filtre ortamı ve özellikleri, suyun arıtılması ve filtrelenmesini sağlayan temiz ve güvenli filtre performansı sağlar. HomePure, filtreleme işlevlerini gerçekleştirirken elektriğe ihtiyaç duymaz ve en düşük maliyetle en temiz suya sahip olmanızı sağlar.

“Temiz suyun ilk şartı berraklık”

Yalnızca QNET Türkiye internet satış mağazasında mevcut olan HomePure,  temiz içme suyu sağlar. HomePure su filtresi, doğal iz minerallerin filtreleme işleminden geçmesine izin verirken kirleticilerin dışarıda tutulmasını sağladığından doğal olarak dengeli su üretir. Suyu olması gereken berraklık seviyesine ulaştırır.

HomePure su arıtma cihazı tasarımı ile de dikkat çekmektedir. Küçük ve modern yapısı ile mutfaklarda yer kaplamadan işlevsel bir yapıya bürünmektedir. Tek yönlü paslanmaz çelik esnek borusu, su arıtma cihazınızı hareket ettirmeksizin daha geniş bir yarıçapta içme suyu sağlamanıza olanak sağlarken, bakteriler ya da tozun filtreye geri dönmesini de engeller.

HomePure su arıtma cihazı sayesinde mutfaklarınızda güvenle su içme imkânı bulabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN 13 ÖNEMLİ MADDE

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz