Perşembe, Mart 23, 2023

KALICI BEYAZLIK İÇİN AĞRISIZ ÇÖZÜM

Sağlıklı ve beyaz dişlere kavuşmak için çoğu zaman kliniklerde ağrı ve sızı dolu yöntemlere mecbur kalıyoruz. Artık kliniklerdeki sancılı tekniklere gerek duymadan Brille Professional Premium serisi ile evde yapacağınız kolay ve pratik bir uygulamayla dişlerinizde kalıcı beyazlık sağlayabilirsiniz.

“Diş temizliğinde diş fırçasının önemi”

İhtiyaçlarınıza uygun, doğru diş fırçası kullanmak diş temizliğinin daha etkili bir hal alması açısından oldukça önemli bir göreve sahiptir. Dişlerinize uygun olmayan fırçalar çoğu zaman diş minelerinize zarar vererek diş hassasiyetinizin artmasına ve diş eti kanamalarına neden olur. Fırçanızı seçerken dikkat etmeniz gereken konu; ağız yapınıza uyan ve tüm dişlerinize ulaşmasını sağlayan bir diş fırçası olmasıdır. 

“Diş tonu hakkında yanlış bilinenler doğrular”

Diş tonu kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Kişinin diş tonunu koruyabilmesi için her şeyden önce günlük diş bakımına özen göstermesi gerekmektedir. Özellikle dişleri sarı, kahverengi ya da gri tonlarında olan kişiler için diş beyazlatma daha da zor bir hal almaktadır. Yanlış bilinenin aksine koyu renkte dişlerde beyazlatma etkisi daha belirgin olmaktadır.

Brille Professional Premium Serisi ile bembeyaz dişlere kavuşabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: MUTFAKLARINIZDA HOMEPURE İLE GÜVEN TAZELİYORUZ

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz