Perşembe, Mart 23, 2023

TAKI TUTKUSU

Takılar yüzyıllardır insan ruhunu yansıtan, onlara zarif bir çekicilik katan, vazgeçilmez bir tutku olmuştur. Ve bu tutku, gelir düzeyi veya statü arttıkça, paha biçilmez bir hazine haline dönüşüyor. Pırlanta, zümrüt, yakut gibi büyüleyici taşlar, elbette tutkunlarını etkisi altına alarak farklı tasarımlarda insanları etkisi altına almaya devam etmektedir.

Dünya tarihinin henüz başlarında bile, insanlar deniz kabuklarını ve tohumları süslenmek amacıyla kullanıyordu. Eski zamanlarda mücevherler daha çok erkekler tarafından kullanılıyordu; babadan oğula kalan bu servetler erkeklik ve güç sembolüydü. Mücevherin, zarafet, kudret ve ihtişam dolu anlamları barındırması asırlardır hiç değişmediği gibi gücüne güç katarak günümüze ulaşmıştır.

Bernhard H. Mayer, yüzyıldan fazla bir süre önce kuruldu ve o zamandan bu yana, tasarım ve kalite standartlarında mükemmellik prensibini esas aldı.  1871 yılında kurulan Bernhard H. Mayer , lüks endüstrisinde sürekli biçimde büyüdü ve değerli metallerin işlenmesi ve imalatında yüzyılı aşkın bilgi ve deneyimin sonucu ürünler olan özel parçalar sundu.
Kıymetli metallerin ve değerli taşların ölümsüz değerini yüceltmeye ve sezgileri güçlü müşteriler için kaliteli mücevher ve saat ürünleri yaratmaya yönelik vizyondan ilham alarak, ayrıcalıklı ürün çeşitlerini mücevherler tutkunlarının zevkine sunmaktadır. Her mücevher parçası, uzman kuyumcular tarafından, sevgiyle ve uzmanlıkla tasarlanmakta ve üretilmektedir.  Koleksiyonlar, ince bir güzelliğe sahip parıltı, renk ve tasarımları ile klasikten çağdaş tarzlara kadar uzanmaktadır. Tüm Bernhard H. Mayer  saatleri, İsviçre kalite ve güven standartlarına uygun İsviçre yapımıdır. Uzman işçilik ve mükemmellik geleneğini uygulayan saatçilerin olağanüstü becerileriyle hem teknik hem de estetik tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır.

Bernhard H. Mayer tarafından tasarlanan ayrıcalıklı saatler ve mücevherler, ürün kalitesi ve işçiliğin en yüksek standartlarını taşır.  Parıltılı saatler, İsviçre saat yapımı gelenekleri ve standartlarına göre üretilmekteyken, değerli taşlar ve kıymetli madenler, en önemli mücevher enstitüleri tarafından oluşturulan kılavuzlar temel alınarak seçilmekte ve işlenmektedir. Bernhard H. Mayer ürünlerinin kalitesindeki orijinallik, mükemmeli üretmeye yönelik sürekli bağlılığın bir parçasıdır. Bernhard H. Mayer®, onları takan kişilerin kişisel zevklerine uygun tasarlanmış seçme saat parçaları sunar.

 

Diğer yazılarımı için: DOĞRU SAAT BAKIMI VE KULLANIMI HAKKINDA TAVSİYELER

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz