Perşembe, Mart 23, 2023

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

Sevgililer Günü için siz de sevdiklerinize alışılagelmişin dışında fark yaratacak hediyeler almak istemez misiniz? O halde bu yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken, hemen hemen tüm çiftleri hediye alma telaşı sarmaya başladı. Çoğu kişinin hayali sıra dışı bir hediye alarak fark yaratmak ve iz bırakmaktır. Her tarza hitap edebilecek hediye fikirlerini sizler için derledik.

“Sevgilinize temiz hava hediye edin”

Bir insanın hayatını devam ettirebilmesi için en önemli ve ilk ihtiyaç duyduğu şey nefes almaktadır. Soluduğumuz havanın kalitesi arttıkça yaşam kalitesi de buna paralel olarak artmaktadır. Çoğu zaman şehrin hava kirliliğinden uzaklaşmak adına, kendimizi oksijeni bol alanlara atar ve rahatlama ihtiyacı duyarız. Çoğu zaman da hayatın akışından buna fırsat bulamayarak ev ya da ofislerde kapalı kalmaktayız. Antimikrobik ön filtresi ile büyük toz parçacıklarını ve kirleticileri havadan temizleyen Air Pure hava filtresi; virüs, bakteri, ince toz, polen, mayt salgıları ve küfleri havadan filtreleyen AirPure ile sevdiklerinizin yaşam alanlarında temiz bir havayı solumasını sağlayabilirsiniz. AirPure Sevgililer Günü’nde sevgilinize hediye edeceğiniz çok özel bir hediye seçeneği olabilir.

“Muhteşem tasarımlarla sevgilinizi kalbinden vurun”

Bernhard H. Mayer, özel zevklere uygun tasarlanmış saatleri ile hedefi on ikiden vurmanızı sağlar. Hem estetik hem de teknik açıdan üst seviyede tasarımlar sunan Bernhard H. Mayer saatlerihediye edeceğiniz kişiyi kalbinden vuracaktır.

Bir kadını etkilemenin en klasik bir taraftan da en etkili yolu ona kendisini özel hissettirecek bir mücevher hediye etmekten geçer. Bernhard H. Mayer koleksiyonundan seçeceğiniz eşsiz ve şık bir parça ile sevgiliniz kendisini çok özel ve önemli hissedecektir.

Kadınlara alınabilecek alternatif bir diğer hediye de onların vazgeçilmezi makyaj malzemeleri olabilir. Sevgilinize ışıltılı bir hediye almak için, şık sunumu ve geniş renk yelpazesine sahip Couleurs by QNET ürünlerinin farklı alternatifinden faydalanabilirsiniz. 2016’nın makyaj modasını yansıtan Couleurs by QNET ürünleri bir kadına verebilecek en güzel ve en etkili hediyelerden biri olacaktır.

 

Diğer yazılarımız için: TAKI TUTKUSU

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz