Perşembe, Mart 23, 2023

MÜKEMMEL CİLT ANTİOKSİDANI “PYHSIO RADIANCE”

Son zamanlarda özellikle sağlıklı beslenme, diyet, cilt ve vücut bakımı konularında çok sık olarak antioksidan kelimesini duymaktayız. Peki antioksidan nedir? Faydaları nelerdir?

Vücudumuz tarafından üretildiği gibi dışarıdan gıda ve farklı yöntemlerle de alınabilen antioksidan, metabolik faaliyetler sonucu oluşan serbest radikallerin oluşumunu önler. Antioksidanlar serbest radikallerin sebep olabileceği tüm rahatsızlıklara karşı vücudu korur. Serbest radikaller hastalıklara yol açtığı gibi ileri yaşlarda ortaya çıkması beklenen bazı hastalıkların da daha erken yaşlarda ortaya çıkmasına sebep olur. Bu bağlamda, antioksidanların yaşlanma belirtilerini de geciktirdiği çok rahatça gözlemlenebilir. Antioksidan, hücre yıkımını azaltarak, daha sağlıklı bir yaşam ve yaşlanma belirtilerinin minimum seviyeye indirilmesinde etkili olur.

“Antioksidanın cilt üzerindeki etkileri”

Tüm vücut sağlığında olduğu gibi cilt bakımında da antioksidanların çok önemli bir rolü vardır. Antioksidan, hasar görmüş vücut dokularını iyileştirir ve birçok cilt sorununda son derece etkilidir.

Vücudun mükemmel kendi kendini düzenleme, yenileme ve onarma yeteneğini temel alan, içeriğinde bulunan antioksidan ile Physio Radiance, vücudun  fizyolojisi ve fizyolojik mekanizmalarla ilgili kapsamlı bir anlayışı esas alır. Pyhsio Radiance içeriğinde bulunan negatif hidrojen kusursuz bir antioksidandır ve hem enerji taşıyıcı hem de birçok biyolojik sistemde antioksidan olarak görev yaptığından vücudumuz için çok önemli bir rol oynar.

H ağırlıklı olarak iki görev yapar:

Hücre Enerjisi Canlandırıcı 
Vücut hücrelerimizin görevlerini yapabilmesi için enerjiye ihtiyacı vardır. Hücresel enerji üretimi büyük miktarda yedek elektron gerektirir. Enerji artırıcı olan negatif hidrojen söz konusu reaksiyonu kolaylaştırmak, dengelemek ve zenginleştirmek için gerekli olan yedek elektronları sağlayarak yardımcı olur.

Serbest Radikal Öğütücü
Serbest radikaller, dengelemek için elektronları çalarak molekülleri ve vücudumuzun DNA’sını oksitler. Moleküllerimiz bu süreçte yaşlanır ve bir elektronları eksik olduğundan aynı zamanda serbest radikaller haline gelir. H, kendini serbest bir radikale dönüştürmeden bu radikalleri kolayca nötralize etmek üzere bir elektron sağlayarak bir elektron vericisi olarak devreye girer.

Physio Radiance ürünleri vücudun üzerinde genellikle yıkıcı etkileri olan suni ve kısa ömürlü telafi etkin maddelerini temel almak yerine cildin doğal olarak gençleşmesi için vücudun kendi işlevlerini kullanır.

Diğer yazılarımız için: SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN HEDİYE ÖNERİLERİ

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz