Salı, Mart 21, 2023

QNET TÜRKİYE’DEN FARKINDALIK ODAKLI “8 MART” ETKİNLİĞİ

Yaşanacak Bir Hayat’ konseptini benimseyen QNET Türkiye, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde özel bir etkinliğe imza attı.

QNET Türkiye, Şişli İşitme ve Konuşma Engelli Derneği’ndeki 20 kadına Kadınlar Günü’nü nasıl kutlamak istediklerini sordu; kadınlar da o gün çok güzel gözükmek istediklerini belirtince QNET Türkiye, bu çağrıya kayıtsız kalmadı.

 

 

Screenshot_5

QNET Türkiye, bu dileği gerçekleştirmek için Türkiye’de Televizyon programlarından da tanınan Profesyonel Makyaj Uzmanı Tamay Esintimur ile çalıştı. Katılımcılar için makyaj teknikleri işaret dili ile tercüme edildi.

unnamed2

QNET Türkiye Couleurs by QNET’in makyaj ürünleri kullanılarak, başlangıç dersinde makyajın ile oluşabilecek değişik görünümleri ve en iyi özellikleri ön plana çıkaran ideal teknikler anlatıldı. Ders aynı zamanda, her bireyin nasıl farklı olduğunu ve en önemli şeyin eşsiz, benzersiz bir birey olmakla gurur duymak olduğu üzerinde konuşuldu. Etkinliğe katılan kadınlar üniversite öğrencisi ve mücadeleci ev kadınlarından oluşurken, özellikle işitme engelli 9 yıldır bale yapan bir kadın etkinlikte kadınlara ilham verdi.

unnamed3

FOX TV Ana Haber Bülteni’nde yer bulan etkinlikte, QNET Türkiye Pazarlama ve İletişim Yöneticisi Irmak Sütçü ile röportaj yapıldı. Kendisine günün amacı sorulduğunda, ” Güzel olmak için engel yok” cevabını verdi.

Diğer Yazılarımız için: MEVSİM GEÇİŞLERİNE DİKKAT!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz