Salı, Mart 21, 2023

DOĞUKAN DEMİRKAYA’nın TURQUOİSE HOMES DENEYİMİ!

Tatil sezonuna erken vakitte giriş yapanlardan biriyim. QNET Türkiye’nin tatil ve  konaklama paketlerinin  kalitesini, hayatım boyunca unutlamayacak bir tatile vesile olmasını sizlere nasıl anlatacağımı bilemiyorum.

Bodrum’da kaldığım tesis olan Turquoise Homes’u anlatmakla başlamak istiyorum. Yeşille mavinin iç içe geçtiği, doğanın içinde temiz havası ile yeniden nefes aldığımızı hissettiren  bir konumda olan bu tesiste kendimizi çok mutlu ve özel hissettik.

İki yatak odalı daire konsepti ile dizayn edilmiş bu sıcak konuksever tesiste konaklarken, havuzun keyfini doyasıya çıkardık. Küçük bir çocuk gibi havuzdan çıkmak istemedim desem yeridir. Doğanın içinde böylesine keyifli bir tesiste zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık.

Turquoise Homes’da her şeyi yapmaya fırsat bulabilirsiniz ama sıkılmaya asla! Tenis kortu ve golf sahası tesisin size sağladığı alternatif spor opsiyonlarından ilk akla gelenleri.

Tesis çalışanlarının güleryüzlü ve içten olması bizi çok özel hissettirdi. Kaliteli ve  sıcak  hizmeti ile QNET Türkiye tarafından sunulan bu konaklama ürününü seçmekle ne kadar doğru hareket ettiğimi tüm tatil süresi boyunca keyifini doya doya çıkartarak anladım.

Bodrum Turquoise Homes her kesimden her türlü insana hitap ettiğini düşündüğüm bir tesisti. Biz iki arkadaş olarak çok eğlendik ama çocuklu aileler için de tüm kolaylıklar düşünülmüştü. Çocuk parkı ve tesis içindeki geniş yeşil alanlar çocukların enerjilerini atarak keyifli bir tatil geçirmeniz sağlamak adına güzel alternatifler yaratıyordu.

Deniz, havuz ve güneşin tadını tam anlamıyla çıkardıktan ve her keyifli anımızı fotoğrafladıktan sonra artık dönüş vakti geldi. Aklımda hayatım boyunca unutamayacağım anılar ve tatil süresince kurduğum güzel dostlukları düşünerek buruk  bir gülümsemeyle şehir hayatına geri döndüm.

Bundan sonra tatil seçenekleri için QNET Türkiye’nin sunduğu Q-breaks konaklama ürünlerini takip etmeye devam edeceğim!

Teşekkürler QNET!

Doğukan

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz