Salı, Mart 28, 2023

ANIL KAPOOR #VCON16 ‘DA GÖZ KAMAŞTIRDI!

Bollywood’un Süper Starı ve Yaşayan Efsanesi Anil Kapoor #VCON16 sahnesine çıkarak QNET Bağımsız Temsilcilerine unutamayacakları bir sürpriz yaptı. Dato Sri Vijay Eswaran ile birlikte sahnede yer alan Anil Kapoor, 15,000 Game Changers’ın hatıralarında yer edecek anlara imza attı.

Enerji dolu topluluğu selamlayan Anil Kapoor, V-Malaysia 2016’da bulunmanın çok büyük bir ayrıcalık olduğunu belirtti. Sadece filmlerde oynayan bir karakter olarak değil, bir insan, bir kardeş ve bir arkadaş olarak VCON’da bulunduğunu söyledi.

Kapoor, başarının her insan için farklı bir anlamı olduğunu, birçok değişik insanın bulunduğunu belirterek sözlerine devam etti. Kendi için başarının ise finansal olarak ayakta kalmak, iyi bir koca, insan ve baba olmak, bunlarla birlikte ünlü olmak anlamına geldiğini söyledi. Başarı peşinde koşarken, bu yolda başkalarına zarar vermeyecek şekilde hareket etmenin önemine değindi.

QNET Bağımsız Temsilcilerinin network marketing işlerini büyütürken unutmamaları gereken maddeleri ise aşağıdaki şekilde sıraladı:

1. Ardınızda güzel bir iz bırakmanın tek yolu kendinize güvenmek.

2. Farklı düşünün.

3. Başarısızlıktan korktuğunuz için mükemmel fırsatları kaçırırsınız.

4. Ailenize ve arkadaşlarınıza sizleri destekledikleri için teşekkür etmeyi unutmayın.

Hayallerden vazgeçmemenin öneminden ve başarısızlığın da hedeflere ulaşmak için bir köprü görevi gördüğünü belirtti. Kapoor, başarısızlığın hayatın küçük bir parçası ve geri dönüp bakıldığında gülünen anılar olduğunu ama egoyu bir kenara bırakarak hayallerdeki hayatların yaratılabileceğini belirtti.

Topluluk, kalplerindeki coşkuyla Anil Kapoor’un konuşmasını alkışladı. 15,000 güçlü izleyici ve Anil Kapoor ile aynı coşkuyu hissederek hep beraber dans ettiler.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz