Salı, Mart 21, 2023

2016 YAZ DÜĞÜN TRENDLERİ

Bahar mevsimi bütün hızıyla sürerken, havaların güzelleşmesiyle birlikte düğün sezonu da yavaş yavaş açılıyor. Eğer siz de bu yaz düğün telaşında olanlardansanız, sizin için araştırdığımız 2016 düğün trendlerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bekarlığa Veda ve Kına Gecesi;

Yurtdışında ya da doğduğunuz şehirde evlenmeye karar verdiğinizde, arkadaşlarınızın ve yakın çevrenizin düğüne katılamayacak olmasına üzülmeyin. 2016’ nın evlilik trendleri arasında erken yapılan bekarlığa vedalar ve kına geceleri bulunuyor. Bekarlığa veda ve kına geceleri genellikle düğünden birkaç gün önce yapılır. Ancak sizin de yaşadığınız şehirden uzakta düğün yapma planınız varsa, bekarlığa veda ve kına gecenizi düğünden birkaç ay öncesine planlayabilirsiniz. Bu sayede yakın arkadaşlarınızla bütçenizi çok aşmadan mütevazi bir düğün öncesi eğlencesi yaparak keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Hafta Sonu Düğünleri;

Gerek yoğun iş yaşantısından, gerek düğüne katılacak insanların şehir dışından gelecek olması sebebiyle artık düğün tarihleri hafta sonlarına kaymış durumda. Hafta sonu düğünleri, tören öncesi gerçekleşen düğün yemeği ve onu takip eden düğün eğlencesini kapsıyor. Özellikle düğün yemeği, misafirlerinizle keyifli vakit geçirmenize ve uzun zamandır görmediğiniz davetlilerle tekrar görüşüp kaynaşmak için ideal bir ortam hazırlıyor.

Kır Düğünleri;

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak, küçük bir köy kasabasında ya da düğünler için özel olarak hazırlanmış yeşillik alanlarda düzenlenen törenler, 2016 düğün trendlerinde en çok tercih edilen opsiyon olarak dikkat çekiyor. Geleneksel düğün yemekleri, müzikler ve unutulmaya yüz tutmuş adetlerle harmanlanan kır düğünleri, hem gelenekselliği hem de modernliği bir arada sunuyor.

Tatil Düğünleri;

Tatil için gitmeyi planladığınız otelde ya da gittiğiniz şehirde evlenmeyi hiç aklınıza getirdiniz mi? Artık pek çok çift, tatil için seçtikleri lokasyonda evlenme fikrine oldukça sıcak bakıyor. Gideceğiniz tatil noktasında evlenmeye karar verdiğinizde, düğün töreninizi aileler ve yakın arkadaşlarla birlikte çıkılan eğlenceli bir tatil gibi hissedeceksiniz.

Düğün planlarınızı yaparken bu trendleri göz önünde bulundurmayı unutmayın.

QNET Türkiye ailesi olarak size bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Diğer yazılarımızı okumak için; bit.ly/1We1pSK

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz