Pazartesi, Mart 27, 2023

VCON16 ÜRÜN ve EĞİTİMCİ ZİRVESİ

VCON16’ya katılan Bağımsız Temsilcilerimiz, organizasyona büyük emek harcayarak buradan unutulmaz tecrübe ve hatıralar ile ayrıldılar.

Eğitimcilerimiz Malezya’daki QNET Ofisinde yoğunlaştırılmış 5 günlük workshopa katıldı. Ürün Kurulu Başkanı Phil Koh ve Eğitim Başkanı Dr. Shafi Shaik tarafından düzenlenen eğitim kampında, katılımcılara ürünler ve mekanik hakkında detaylı eğitimler verilirken bu bilgiler hem teorik hem pratik olarak değerlendirildi.

qnet2
Bu sene ilk defa yapılan Ürün Eğitimci Zirvesi, bütün QNET eğitmenlerinin standart bir sertifikasyona sahip olmaları, mesajlarını daha etkili bir şekilde iletmeleri ve Bağımsız Temsilcilerin takımlarını daha verimli yapılandırmalarını sağlamak için geliştirildi. Zirvenin ana fikri, QNET takımlarının transformasyonunu eğitim ve kalkınma ile daha da yükseltmek üzerine kuruldu.

Programın açılışı QNET’in CEO’su Haldun Arın tarafından yapıldı.

Bu 5 günlük kurs boyunca katılımcılar, ürün tanıtımları, ilham verici ve motive edici konuşmalar, yetenek keşfedici bölümler ile karşılaştılar. Aynı zamanda fayda sağlayacak yepyeni ürün materyallerini deneyimlediler.
qnet3

Bu workshop sonunda katılımcılar öğrendiklerinden teste tabii tutuldu ve bütün alanlarda başarılı olanlar başarı sertifikası almayı hak kazandı.

Kapanış konuşmasında ise Haldun Arın sertifika almayı başaran temsilcilere, bilgi arayışında yorulmadan mücadele ettikleri için övgülerde bulundu.

Arın, “Eğitimci takımımızdan gurur duyuyoruz ve elde ettiklerinden dolayı onları tebrik etmek istiyoruz. İnsanların hayatlarına dokunacakları bu yolculukta, sahip oldukları bu araçlarla şimdi çok daha iyi oldukları konusunda eminiz.” dedi.

Diğer yazılarımız için: MALEZYA’DAKİ QNET MERKEZ BİNASI, PRESTİJLİ GREEN MARK ÖDÜLÜNÜ KAZANDI!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz