Perşembe, Mart 23, 2023

BODRUM’UN GÜNEŞİ İÇİNİZİ ISITSIN

Hareketli bir tatil mi hayal edersiniz yoksa sakin sakin denizin sesini ve iç sesinizi dinlediğiniz bir tatil mi? Bodrum size iki seçeneği de mükemmel bir kalitede sunuyor.

Bodrum masmavi denizin, rüzgar güllerinin, tarihin mirası kale ve antik müzelerin en güzel mozaiğine ev sahipliği yapıyor. Bodrum’un ünü sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp kıtaları aşmıştır, özellikle İngiliz ve Hollandalı turistlerin vazgeçilmez tatil duraklarından biridir. Dünyanın 7 harikasından biri olan Mausoleum Halikarnassos Bodrum’dadır. Tarihin babası diye tabir edilen Heredot, dünyanın ilk kadın amirali Artemis, Osmanlı amirali Turgut Reis, şair Neyzen Tevfik ve müziğin duayeni Zeki Müren Bodrum’ludur.

Bodrum’u gezmeye başladığınızda gittiğiniz her yerde en fazla üç katlı, düz çatılı, begonvillerle süslenmiş bembeyaz evler göreceksiniz. Bu evler Bodrum’un ünlü taş evleridir. Şehire mükemmel bir hava kattığı gibi görsel bir şölende yaşatır. Bodrum’un masvavi koylarını görmek için en ideali tekne turlarına katılmaktır, gün boyu tüm koyları gezerek güneşin, denizin ve temiz havanın da tadını çıkarabilirsiniz.

QNET Breaks’in size bu cennet tatil beldesinin tadını çıkartmanız için bir önerisi var; Royal Heights, Güllük Körfezi’ne ve Ege Denizi’ne bakan dairelerden oluşan mükemmel bir tatil beldesidir.

13329861_10153696228991173_1054362521_n

Kolayca ulaşabileceğiniz havaalanının yakınında bulunan tatil beldesi, restoranların bulunduğu güzel sahili ile, hoş Boğaziçi geleneksel balıkçı köyünün yanında bulunmaktadır. Golf meraklıları Vita Park Golf Resort’taki 18 delikli (yakında 36 delikli olacaktır) golf sahasından sadece beş dakika mesafededir. Ayrıca, çok yakınında, mağazaları, limanı ve iskelesi ile Bodrum Şehri de vardır. Kardeş siteler, Flamingo Country Club ve Turquoise’daki tüm sosyal tesisleri ücretsiz kullanılabilir. Tatil beldelerine destekleyici servisler ile erişilebilir. Misafirler, diğer pek çok şeyin yanı sıra, tesis çevresinde bulunan su kaydırakları, tenis kortları, yatçılık ve balıkçılık etkinlikleri, hamamlar ve özel ve halka açık kumsallar gibi çeşitli imkanlardan da faydalabilirler.

13348883_10153696228366173_395569550_n

 

QNET Türkiye’nin sunduğu tatil seçeneklerini ise aşağıdaki linkten görebilirsiniz. http://www.qnet.com.tr/tr/products/holidays/q-breaks/#1/

Diğer yazılarımız için: DOĞUKAN DEMİRKAYA’nın TURQUOİSE HOMES DENEYİMİ!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz