Perşembe, Mart 23, 2023

Robert Kiyosaki ve Network Marketing

Network Marketing Profesyoneli olmak kolayca satış hedeflerinize ulaşmanın ötesinde bir şey. Finansal zeka ve profesyonel bilgelik, başarınızı artıracaktır.

Amerikan iş adamı, yazar, motivasyonel konuşmacı olan Robert Kiyosaki’yi ele alalım. Kendisinin ana misyonu insanların finansı daha iyi kavramasını sağlamak. Onu “Zengin Baba Yoksul Baba”, “Zengin Olmanızı İstiyoruz”, “Nakit Akışı Ölçüm Çeyreği”, “Gençler İçin Zengin Baba Yok” gibi çok satan kitaplarından tanıyoruz.

“Zengin Baba, Yoksul Baba”, Kiyosaki’nin çocukluğunu konu alan, finansal özgürlüğü ve kendi işinize yatırım yaparak daha kaliteli bir yaşam elde etmeyi konu alıyor.

Kiyosaki her zaman network marketing’in gücüne inanarak diğer girişimciler için de ilham kaynağı olduğun üzerine odaklanmıştır.

Eğer siz de gerçek bir Network Marketing Profesyoneli yani #qnetpro, olmak istiyorsanız, aşağıdaki bilgileri aklınızın bir köşesine yerleştirebilirsiniz.

Sabırlı Olun:

“Başarınız, onu ne kadar arzu ettiğiniz, ne kadar hayal kurduğunuz, bu yolda ne kadar hayal kırıklıklarına uğradığınız ile ölçülür.”

Her Zaman Öğrenin:

“İnsanların en önemli değer olan eğitim yerine para üzerine bu kadar fazla odaklanmaları konusunda endişeliyim. Eğer insanlar esnek, açık görüşlü ve öğrenmeye meraklı olsa, onların bu değişimleriyle zenginlik kat be kat gelir. Eğer tüm sorunları sadece paranın çözeceğine inanıyorlarsa, korkarım yanlış yoldalar.”

“Hayattaki en başarılı insanlar, soru soranlardır. Onlar her zaman öğrenirler. Onlar her zaman büyürler. Onlar her zaman itici bir güç olurlar.”

“Bazen kazanırsınız, bazen öğrenirsiniz.”

Vizyonunuz Olsun:

“Bir planınızın olması her zaman hayallerinize ulaşmanızı sağlayan köprü görevini görür. İşiniz plan yapmak ve köprünün gerçek olmasını sağmakatır. Böylece hayalleriniz de gerçeğe dönüşür. Eğer gölün bir kıyısında durup karşı kıyıyı sadece hayal ederseniz, hayaliniz sonsuza kadar hayal olarak kalır.”

Sorumluluğunuzu Bilin:

“Eğer birini ya da bir şeyleri – sizing dışınızda olan – suçlarsanız, problemleriniz daha da büyür ve çözülemez.”

Seçimleriniz kaderinizi belirler. Doğru seçimler yapmaya zaman ayırın. Eğer bir hata yaparsanız, bu iyi, bundan ders alıp, bird aha yapmamaya özen gösterirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: Ben Bir Network Marketing Profesyoneliyim

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz