Perşembe, Mart 23, 2023

BEYLER KENDİ KREMİNİZİ KULLANMA ZAMANI GELDİ!

Beyler, yoksa siz hâlâ eşinizin, kız arkadaşınızın cilt bakım ürünlerini mi kullanıyorsunuz?

Şimdi kendinize ait, “benim” diyeceğiniz cilt bakım ürünlerine sahip olmanızın tam zamanı!

Neden erkekler, kadınlardan farklı ürünler kullanmalı biliyor musunuz? Çünkü erkek ve kadın ciltleri birbirlerinden farklıdır. İşte size bununla ilgili gerçekler:

  • Erkek hormonları testesteron nedeniyle kadınlara göre daha fazla yağ üretir, ve bu da ciltle ilgili problemler yaşamanıza neden olabilir.
  • Her gün tıraş oluyorsanız cildiniz pul pul dökülür ve bu da kuruluğa neden olur. Böylece cildinizin bir bölümü nemli olurken diğer bir bölümü çok kuru olabilir.
  • Erkeklerin dışarıda zaman geçirmeleri sonucunda terlemeleriyle ciltlerinde sivilce, kızarıklık gibi sorunlar yaşarlar. UV ışınlarına maruz kalan erkek cildi, kadının cildine göre daha düşük dereceden antioksidan özelliğine sahip olduğu için yaşlanma gibi risklerle daha hızlı karşılaşabilir.

Beyler, artık cildinizin farklı olduğunu ve size özel cilt bakım ürünleri kullanmanız gerektiğini daha iyi anladınız değil mi?

DEFY’ın benzersiz formüle edilen içeriği cildinizi mutlu edecek. DEFY Dirt Fighter (Temizleyici), pullanmayı önlemeye yardımcı olurken, tıraş köpüğü olarak da kullanılabilmektedir. DEFY Youth Tonic, (Gençleştirici Tonik) kırışıklık azaltıcı serum görevi görürken, cildinizi nemlendirir ve tıraş sonrası kremi olarak kullanılabilir.

Şimdi eMağazanızda bulabilirsiniz. Bu komple cilt bakım ürünleriyle tıraş olup, yüzünüzü nemlendirin ve parıl parıl parlayarak çıkın!

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: İlk İzleniminizin Olumlu Olması İçin

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz