Pazartesi, Mart 27, 2023

Tony Robbins ve Network Marketing

Network marketing, finansal özgürlük kazandıran ve içinizdeki potansiyeli keşfetmenizi sağlayan bir sektördür. Kimse, Amerikalı motivasyon konuşmacısı, yazar ve kişisel finans eğitmeni Tony Robbins kadar iyi bilemez. Kitapları ve seminerleriyle milyonlarca insanın hayatına dokunmuş bir kişi. 2007 yılında Forbes Magazin’in “En Ünlü 100 Kişi” listesinde yer almasını da belirtmezsek olmaz!

Şu an müthiş başarılara sahip olan Tony, hayatının başlarında oldukça zoruluk yaşamış. Yüksek eğitim almamasına rağmen bugün milyonlarca dolara sahip olan bir girişimci olması onun başarısını kanıtlıyor.

Peki, Tony network marketing hakkında ne düşünüyor?

Eric Worre, network marketing profesyoneli bir lider, ile bir araya geldiklerinde Tony, network marketing’in iyi yönlerinden ve finansal özgürlük için doğru iş yapan potansiyelleri ortaya çıkarabildiğinden bahsetti. Tony’nin sektörle ilgili görüşlerini aşağıdaki mesajlarda bulabilirsiniz.

Mesaj #1: Siz iş sahibisiniz

“Network matketing’in güzelliği, iş sahibi olarak her şekilde yararını görürsünüz ve bununla birlikte tedarik zinciri konusunda endişe etmek zorunda olmazsınız.”

Networker olmanın iyi yönlerinden biri de kendi işinize risksiz bir şekilde sahip olup geleneksel ticaret modellerinin yarattığı baş ağrısı gibi sorunlarla uğraşmamanızdır. Tek yapmanız gereken hedef koymak ve bu hedefe doğru ilerlemek.

Mesaj #2: Siz bir değer yaratıcısısınız

“Eğer dışarı çıkıp diğer insanların hayatlarına değer katıyorsanız, insanları şirketin sunduğu ürün ya da hizmetle tanıştırıyorsanız, bu gerçekten inanılmazdır.”

Network marketing sektöründe ilk olarak kendi hayatınızdan başlayın. Sizin mesleğiniz insanları çok para kazandırmayı düşündürerek heyecanlandırmak değil, onların gerçek yeteneklerini açığa çıkarıp diğerlerine de pozitif katkı sağlayacak şekilde ilerlemektir. Bu sektör kendinizi geliştireceğiniz ve alanınızda aranan bir otorite olacağınız sınırsız fırsatlarla doludur. Aynı zamanda hem kendinize hem de takımınızdakilere hayatlarını geliştirecek şekilde destek olacak şekilde zaman ayırmanız gerekir.

Mesaj #3: Motivasyonel Konularınız

“En başarılı girişimciler dünyayı değiştirecek ya da daha farklı hale getirecek bir şeyler yapmak isteyerek motive olurlar”

Sektörde önemli olan bir adım geriye gidip resme daha geniş açıdan bakmaktır. Para ve başarı kazanmayı istemek kesinlikle yanlış bir şey değildir fakat bunun yanı sıra insanların hayatlarına değer katacak etkiler yaratmak da amaçlar içerisinde olmalıdır. Refah için en iyi yöntem bu iş için istekli insanlarla birlikte takım çalışması içerisinde ilerlemektir.

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: Robert Kiyosaki ve Network Marketing

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz