Salı, Mart 21, 2023

CİLDİNİZİ ŞEHRİN KİRLİ HAVASINDAN NASIL KORURSUNUZ?

Yüzünüze sıcak bir hava dalgası geldiğinde “bu, benim için hiç iyi değil” diyorsunuz değil mi? Şehir hayatında araçların egsoz salınımı, pasif içicilik gibi durumlarda yüzümüze sıcak hava dalgası gelmesi kaçınılmaz oluyor. Dışarıdaki sıcak hava ile terlememiz de göz ardı edilmeyecek derecede sorun haline geliyor.

30 senedir sağlık sektöründe olan Dr. Selvam Rengasamy, “Şehrin kirli havası, cildin yaşlanmasına neden olan iltihap ile size daha fazla zarar verir” derken, sözlerine “Şu anda da yeni bir hava kirliliği ile karşı karşıyayız” şeklinde devam ediyor.

Henüz buna dikkat etmediniz mi? Kirli hava sonrasında sivilceler, cildin yaşlanması ve parlaklığını kaybetmesi de karşılaşılan sorunlardan. Sadece kirli havadan kaçarak cilt sorunlarıyla başa çıkamazsınız. DEFY cilt bakım ürünleri de sizin bu tür sorunlarla mücadelinizde destekçiniz niteliğinde.

Temizlenin

Evet, cildiniz çevresel faktörler nedeniyle yapış yapış oluyor. Sadece sui le giderilmeyecek şekilde cilt gözeneklerinizden 20 kat daha küçük olan kirler yüzünüze nüfuz ediyor. Bu kirleri temizlemek için DEFY Dirt Fighter (Temizleyici) ile tanışmanızı tavsiye ederiz.  İçerisindeki NVIRO-P ile cildinizdeki tüm zararlı bakteriler yok olurken, kırışıklıkların azalmasını ve daha sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

Sorunlarınıza Saygı Duyun

Eğer cildinizi doğru bir biçimde temiz tutarsanız, şehrin kirliliğinin cildinize yoğun bir şekilde nüfuz etmesine karşı da önlem almış olursunuz. DEFY Youth Tonic (Gençleştirici) yoğun bir serumdur ve bununla şehir kirlerinin cildinize nüfuz etmesini önleyebilirsiniz. DEFY Youth Tonic çoğu nemlendiricide olmayan sıkılaştırıcı ve yaşlanma karşıtı içeriklere sahiptir. Kırışıklık azaltıcı, anti age ve tıraş sonrası kullanım olarak tüm bu özelliklerin bir kremde birleştiren yeni bir üründür. TRI-GENICS ile kırışıklıkla savaşan peptidler sayesinde şehrin havasına karşı koruyucu bir bariyer görevi yapar.

Bol Bol Su İçin!

Bol bol su içmeyi unutmayın. Su içmek sağlıklı yaşamın olmazsa olmazlarındandır. Özellikle şehrin kirli havası, toz ve duman dolu ortamlarda su içmenin inanılmaz faydaları vardır. Su içmek cildinizi de nemlendirir, bununla birlikte hücre üretiminde artış olur ve tüm vücudunuzun daha sağlıklı ve genç görünmesini sağlar.

Herkes artık şehrin kirinin cilde etkisini biliyor. DEFY ise size yardımcı olmak ve şehrin keyfini çıkarmak için burada!

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: Beyler Kendi Kreminizi Kullanma Zamanı Geldi

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz