Cuma, Haziran 2, 2023

Erkeklerin Bilmesi Gereken Üç Kural

Erkeklerin kimi “kurallar çok saçma” derken, kimisi de “kurallar olmazsa anarşi doğar” der. Ama size hatırlatmamız gereken kendine güvenli erkeklerin uyması gereken 3 kural her zaman mevcuttur.

  1. Yardım İstemekten Çekinmeyin

“Erkekler demirdendir” sözü artık geçerli değil. Acı içinde birçok zorluklara göğüs gererken vazgeçmezsiniz. Fakat beyler, kendi problemlerinizle nasıl başa çıkmanız gerektiğini bilmeniz gerekir… Bu da gerektiği zamanlarda yardım istemekten çekinmemeniz anlamına gelir.

Yardım istemek, gücün, “güven bana”önemli işaretleridir aslında.

  1. Kişisel Bakımınıza Özen Gösterin

Çocuk değilsiniz ve artık kendi bakımınızın sorumluluğunu almanızın zamanı geldi. Kişisel bakımınızın anahtarlarından biri de hijyenik olmanız. Hijyenik olmamanızın hiçbir bahanesi olamaz.

Kişisel bakım olarak en azından cildinizin bakımlı görünmesini sağlamalısınız. DEFY bu konuda size yardımcı olabilir. Özel olarak formüle edilmiş DEFY Dirt Fighter (Temizleyici ve traş kremi bir arada olarak emağazanızda) ve ardından DEFY Youth Tonic (Traş sonrası olarak yağ dengenizi sağlayıp kırışıklıkları azaltır) kullanabilirsiniz.

  1. Mola Verin

“Asla vazgeçme” önemli mantralarımızdan biridir fakat aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklemek mantıksızdır. O nedenle farklı şeyler aklınıza gelene kadar mola verin.

Erkeklerin bazen durup tutkulu oldukları şeyi düşünerek mola verme zamanları gelir. Fakat bayıldığınız bir şeyin peşinde koşmak bir yandan da mutluluk verir. En iyisi bir süre dinlenmek. Kendinizi dinlemek ve sonrasında tekrar motive olmuş bir biçimde istediğiniz şeye dikkatinizi vermeniz en iyi yapılacak şeydir.

İşte bunlar tüm erkeklerin bilmesi gereken temel kurallar! İyi şanslar!

 DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: Beyler Kendi Kreminizi Kullanma Zamanı Geldi

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz