Salı, Haziran 6, 2023

PHYSIO RADIANCE İLE YENİ SENEDE IŞILDAYIN

 

Yeni yılda ışıldamak ister misiniz? O zaman aşağıdaki paylaşacaklarımızı dikkate almanızda yarar var:

Diyet

Şekerli içecekleri azaltıp, yerine daha fazla su için. Böylece cildinizi daha nemli tutarak sağlıklı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Zeytinyağı gibi kaliteli organik ürünler kullanırsanız, cildinizin yenilendiğinin dışarıdan bile fark edildiğini görebilirsiniz.

Çevresel Koruma 

Cildinizi çevresel etmenlere karşı koruyun. Özellikle uzun yaz günlerinde cildinizi güneş ışınlarına karşı koruyun. Güneş, erken yaşlanmayı tetiklerken cildinizin yorgun görünmesine ve nemini kaybetmesine neden olur.

Soğuk mevsimlerde ise nemlendiricilik bakımından güçlü kremler ve serumlar kullanarak cildinizi koruyun.

Işıltınızı Koruyun 

Cildinizin daha sağlıklı görünmesi için haftada bir ölü derinizi soyucu bir ürün kullanının. Böylece canlı hücreler daha hızlı gelişecek. Eğer akneli bir cilde sahipseniz ölü deri soyucu ürünler kullanmayın. Eğer yakın bir zamanda önemli bir etkinliğe katılacaksanız, ölü deri soyan ürün kullanmak cildinizin daha parlak ve yumuşak olmasını kısa zamanda sağlayacaktır.

physio-radiance-emulsion-2048x2048

Akneden Kaçının 

Gece geç yatmak ve ağır yiyecekler yemek akneye sebep olabilir. İçeriğinde şeker, kahve gibi malzemeler bulunan yiyecek ve içeceklerden kaçının. Cilt geceleri yenilendiği için yatmadan önce iyice temizlediğinizden emin olun.

Yaşam Tarzı

Sakin kalmaya çalışın. Eğer stresli olursanız bunu üzerinizden atmak için yoga ve meditasyon gibi etkinliklere katılın.

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: Sağlıklı Bir Cilde Sahip Olmanın 6 Yolu

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz