Cuma, Haziran 2, 2023

Bu Saatler Sadece QNET’te!

Saatler insanların kişiliğini yansıtan en önemli aksesuarlardan biridir. Hele ki sınırlı sayıda üretilmiş saatlere sahipseniz, tarzınız da benzersiz ve imrenilecek şekilde olmaya meyillidir.

Sadece QNET’te bulabileceğiniz Bernhard H. Mayer saatler ise işte tam da bu noktada tarzınızı tamamlar. Ustaların olağanüstü işçilikleriyle hayata geçirdikleri geniş bir ürün yelpazesine sahip ve sınırlı sayıda üretilen saatlere yenileri eklendi.

Bernhard H. Mayer Estelle model saatleri kadran ve çerçevesine yerleştirilen taşlar ile yıldızlı bir yaz gecesini anımsatmaktadır. Mavi deri kayışı, çekici mavi sedef kadranlı çelik çerçevesi ile göz doldurabilirsiniz. Siyah kayışlı, siyah sedef kadranlı altın çerçevesi ise asilliğin şıklığını yansıtabilirsiniz.

Sınırlı sayıda üretildiği için herkeste bulamayacağınız bu saatler ile “pişti” olma şansınız da yok denecek kadar azalıyor. Önemli bir davete gittiğinizde şık giyiminizi tamamlayan Estelle model saatiniz ile ışıl ışıl parlamamanız için hiçbir neden yok.

Victor Chronograph

Victor Chronograph Black ise ne istediğini bilen ve istediğini elde edenlerin zafer hikayelerini tarzıyla yansıtır. Bu yüksek kaliteli saat, farklı olduğu kadar çok yönlüdür. Modern ve sportif görünümü saniye, dakika ve saati gösteren üç kadranı ile tamamlanmıştır. Erkeklerin girdikleri ortamda asi tarzlarını tamamlayıcı aksesuarı olan bu saat ile çok konuşulacakları su götürmez bir gerçektir.

Bernhard H Mayer tarafından sınırlı sayıda sadece QNET’e özel üretilen bu saatlere bu linkten ulaşabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: Doğru Saat Bakımı ve Kullanımı Hakkında Tavsiyeler

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz