Cumartesi, Mart 25, 2023

Takım Çalışması Neler Öğretir?

İstanbul Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Voleybol Turnuvaları tüm heyecanıyla başladı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından desteklenen ve QNET Türkiye’nin sponsoru olduğu İstanbul Sosyal Hizmetler GSK Voleybol Takımı, turnuva için heyecan ve azimle hazırlanmaya başladı.

Halkalı Yetiştirme Yurdu Kapalı Spor Salonu’nda salı ve perşembe günleri iki saat antrenman yapan takımda gençler çok çalışmanın, azmin, takım çalışmasının tadını çıkardıklarını belirtiyorlar.

Genç sporcular, bireysellikten çok, takım çalışmasıyla güçlerini birleştirerek daha büyük ve etkili sonuçlar elde edeceklerine ve başarıya daha kolay ulaşacaklarına inançlarının tam olduğunu sık sık tekrarlıyorlar.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Voleybol Şampiyonası’na katıldıkları maçlarda galibiyet elde ettiklerinde motive olarak oynanan diğer ligler için de ön hazırlık yapıp bu maçlarla deneyim kazanan gençler azmin elinden hiçbir şeyin kurtulamayacağına inanıyorlar.

Gençlerin yere göğe sığdıramadığı, takım ruhunu onlara aşılayan koçları Halim Özan önemli olanın takım oyuncularını motive edip, takım ruhu kazandırmak ve yardımlaşma duygusunu geliştirmek olduğunu vurguluyor.

Bakalım yeni maçlarda ne galibiyetler, ne azim hikayelerine tanık olacağız? Bu gençlerden öğreneceğimiz çok şey var. Maçlarda QNET Türkiye olarak onlara destek vermeye ne dersiniz?

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: QNET, Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulünü Voleybol Takımına Sponsor Oldu

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz