Cuma, Haziran 2, 2023

QNET Türkiye Genel Müdürü Cem Geyik Bloomberg HT’de!

QNET Türkiye Genel Müdürü Cem Geyik, Bloomberg HT’de yayımlanan Fokus Programı’nda Mine Uzunyol’un konuğu oldu. Cem Geyik, programda dünyada ve Türkiye’de doğrudan satış sektörü ile ilgili gelişmeleri değerlendirdi.

2016 yılını değerlendiren QNET Türkiye Genel Müdürü, dünyada doğrudan satış sektörünün yükselişte olduğunu ve bu yükselişin Türkiye’ye de olumlu anlamda yansımaya devam ettiğini belirtti.

Cem Geyik, QNET’in sadece cilt bakımı ve kozmetik ile sınırlı kalmadığını, aynı şekilde HomePure su arıtma cihazı, AirPure hava arıtma cihazı gibi ev bakımı ile tatil ve saat gibi çeşitli ürün gamlarının da satışa sunulduğunu belirtti.

Özellikle Z kuşağı denilen genç kuşağın esnek çalışma saatlerini benimsediğini, doğrudan satış sektöründe ise bireylerin çalışma saatlerini kendilerine göre ayarladığı için sürekli gençleşen bir demografiye sahip olduğu da program boyunca konuşulan konulardandı.

Program sunucusu yılların deneyimli gazetecisi Mine Uzunyol’un “bu sektörde çalışmak isteyen ne yapmalı? Aranan özellikler nelerdir” sorusunu QNET Türkiye Genel Müdürü, “Bu işe girmek için herhangi bir sermayeye ihtiyacınız yok. Sadece bu işi istemeniz çok önemli. Tek koşul olan 18 yaşını doldurmak ile bu işe başlayabilirler. Üniversite mezunu olmanıza gerek yok. Sadece bu işi istemeniz yeterli. Sonrasında şirketimizin onlara vermiş olduğu eğitim desteği ve diğer desteklerle beraber kendi çabanızla doğru orantılı olarak da gelirinizi artırabiliyorsunuz” şeklinde cevaplandırdı.

Programı kaçırdıysanız, buyurun beraber izleyelim!

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: QNET Türkiye Genel Müdürü Cem Geyik Akit TV’de

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz