Cuma, Haziran 2, 2023

Geliştirilmiş Yeni Ödeme Planı

Birçok insanın günlük “Yaşanacak Bir Hayat”mottosu için QNET ürünlerimizi geliştirmek bizim en önemli vizyonlarımızdandır. QNET ürün ve hizmetlerini kullanan, başkalarına satan ve diğer insanları kendileri gibi güçlendiren müşterilerimizi ödüllendirmek için yeni dinamik ödeme planı üzerinde çok çalıştık.

Yıllar boyunca QNET gelişti ve Bağımsız Temsilcilerin başarılı ve sürdürülebilir bir iş yapabilmeleri için sürekli yeniliklerin, teknolojik gelişmenin ve stratejik gelişmenin önemini kavrayarak buna göre hareket etti. Bununla birlikte QNET Ödeme Planındaki heyecan verici yenilikleri karşılıyoruz.

YENİLİK NEDİR?

Seviye İlerlemeniz ve Devamlılık Hedefleriniz – şimdi aylık!

Kişisel ve takım hedefleriniz şimdi bir arada! Herkes aynı komisyon dönemine sahip olacak, böylece performans takibi daha kolay olacak.

Geliştirilmiş Seviye İlerleme ve Devamlılık Gereksinimleri

Şimdi gereksinimler azaltıldı ve bir ay içerisinde ulaşılabilir hale getirildi. Platinum ve Diamond Star seviyeleri için seviye ilerleme takvimi 2 çeyrek dönemden 2 aya indirildi!

Sapphire Star Seviyesi

Gold Star ve Platinum Star arasında stratejik bu yeni seviye ile satış deneyimi yaşayıp liderlik yeteneklerinizi daha fazla ödüllendirilmeyle yaşayacaksınız!

Blue Diamond Star Seviyesi

Heyecanlandırıcı yeni seviye, en üst seviyede performansa sahip olan kişileri Achievers’ Club ile motive edip ödüllendirecek!

Diamond Star için Seviye Devamlılık Bonusu! *PROMOSYONDA!

Ödeme seviyesini 6 ay boyunca devam ettiren Diamond ve Blue Diamond Star için harika ödüller bekliyor!

Entegre Olmuş Dinamik Bir Ödeme Planı  

Bu yeni, entegre olmuş ve dinamik ödeme planı ile kendi yolunuzu çizerek planlayabilirsiniz!

 • REFERANS OLUN
  QNET ürünlerini kullanın ve tavsiye ederek satış takımınızı kurun. QNET ürünlerini belli bir disiplin içerisinde tavsite edip takımını kuranlar uzun vadeli olarak büyüyecektir.
 • TEKRARLAYIN
  Tükettiğiniz ürünü bir alışkanlık haline getirin ve bu alışkanlığınızı takımınıza yansıtarak sonuçları izleyin.
 • YÜKSELİN
  Seviyenizi yükseltin ve QNET Achievers’ Club ile tanışın. Seviye İlerlemesi için her iş hacmine ulaşmanın önemini görmezden gelmeyin.
 • KORUYUN
  QNET ürünlerini kullanıp, satarak daha fazla insana liderlik ettiğinizde başarınızı devam ettirir ve devamlılığı sağlarsınız!

Sürdürülebilir bir iş ve güç için her QNET BT’si Referans Olmak, Tekrarlamak, Yükselmek ve Korumak disiplinlerini gerçekleştirmelidir.

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: QNET Türkiye Genel Müdürü Cem Geyik Bloomberg HT’de

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz