Cuma, Haziran 2, 2023

Geleneksel Basın Buluşması

Bu hafta QNET Türkiye ofisi için yoğun bir haftaydı. QNET Türkiye Genel Müdürü Cem Geyik ve QNET Direktörü Malou Calouza basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelerek doğrudan satış sektörü ve QNET ile ilgili bilgi verdi.

ISC 4282

Fortune, Ekonomist, Capital, Yeni Şafak gibi mecraların yer aldığı buluşmada Cem Geyik, global bir şirket olan QNET’in Türkiye’ye olan güveninden ve ülkemizde üretilen ürünlerin 30 ülkeye ihraç edileceğinden bahsetti.

ISC 4298

Her yıl gerçekleştirilerek geleneksel hale gelen basın buluşmasında yeni ürün gruplarının üretileceği müjdesi de verildi.

“Yaşanacak bir hayat” konseptiyle insanların yaşamına dokunan QNET’in, tüketicilere sunduğu ürünlerinde çevreye ve yaşadığımız dünyaya saygısını ön planda tuttuğu da konuşulan konulardan biriydi.

ISC 4225

Makyaj koleksiyonuna ismini veren ‘Couleurs by QNET’ ürünleri ile diğer tüm cilt ve kişisel bakım ürünlerini hayvanlar üzerinde test edilmemesi, doğaya ve çevreye saygılı içerikler ve ürünler geliştirmesi ile şirketin tüketiciler tarafından takdir edildiği bilgisini veren Cem Geyik, yeni ürünlerle sürpriz yapabileceklerini de sözlerine ekledi.

Doğrudan satış sektörünün, Dünya Doğrudan Satış Federasyonu’nun 1 Haziran 2016 tarihinde açıkladığı verilere göre 182.5 milyar dolarlık bir büyüklükte olduğu da sohbetin konuları arasındaydı.

Keyifli basın buluşmasının basın yansımalarını mı kaçırdınız? Üzülmeyin, aşağıda haberlerimizden bazılarını bulabilirsiniz.

Habertürk TÜRKİYE DEN 30 ÜLKEYE İHRAÇ EDEEK 23.07.2017

Vatan TÜRKİYE DE ÜRETTİRİP 30 ÜLKEYE SATACAK 23.07.2017

Yeni Akit QNET TÜRKİYE DE ÜRETİP 30 ÜLKEYE İHRAÇ EDECEK 23.07.2017

Diğer Yazılarımız İçin: QNET Türkiye Beauty Eurasia Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz