Cuma, Ocak 27, 2023

BERNHARD H. MAYER’DEN STİL SAHİBİ ERKEKLERE ÖZEL İKİ YENİ SAAT

Zamanın sınırlarını zorlayan erkelere özel saatler tasarlayan Bernhard H. Mayer, klasikseverlerin yanı sıra spor görünümden vazgeçmeyen erkeklerin de gözdesi…

Stil sahibi erkeklere zamansız tasarımlar sunan Bernhard H. Mayer, iki yeni modeliyle zamanı doyasıya yaşamak gerektiğini hatırlatmaya geliyor.

Kaşiflerden İlham Aldı!

Olağanüstü bir dayanıklılığa sahip Bernhard H. Mayer Nauticus Austro, siyah seramik kadranı ile etkileyici bir kullanım sunuyor. Denizcilerden ilham alınarak tasarlanan Nauticus Austro, şiddetli rüzgarlara kafa tutan, soğuk sulara yelken açan cesur erkekler için üretildi. Nauticus Austro, çizilmeye karşı dayanıklı safir kristal camı, su geçirmeyen kadranı ve katlama kelepçeli paslanmaz çelik kordonu ile hayattan keyif almayı bilen lider erkekler için tasarlandı.

Centilmenliğin Sembolü Pioneer!

Bulunduğu her ortama farklı bir hava katan Pioneer, karizmasını centilmenlikten alan erkeklere sesleniyor. Ayrıntılara önem verenlere özel tasarlanan Pioneer, klasik tasarımın mekanik saat hareketleriyle sofistike karışımı sonucu ortaya çıkıyor. PVD- Altın Kaplama kasası, tarihsel dokunuşu, mükemmel kronometresi ve saatin anavatanı İsviçre teknolojisiyle mükemmelliğin sembolü olacak.

Pioneer

 DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: Bu Saatler Kapış Kapış

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz