Salı, Haziran 6, 2023

PHYSIO RADIANCE İLE CİLDİNİZİ SONBAHARA HAZIRLAYIN!

QNET için özel olarak geliştirilen Physio Radiance, güneşin cildinizde yarattığı sorunları ortadan kaldırmayı sağlıyor. Physio Radiance, yarattığı etki ile cilde canlılık katıyor.

Physio Radiance, gençleşmeye yardımcı olurken cildi yeniden onarıyor. Fransız laboratuvarlarında hazırlanan hipoalerjenik içeriği ile hassas bünyelerde bile etkili sonuç sunan ürün, deri hücrelerini harekete geçiren formülü sayesinde her cilt tipinde kullanılabiliyor.

Evde Profesyonel Sonuç için; Physio Radiance Visage+

Pyhsio Radiance tarafından tasarlanan cilt bakım cihazı Pyhsio Radiance Visage+, daha genç görünmesi için cildi derinlemesine temizliyor. Pyhsio Radiance Visage+, Galvanik Teknoloji, Radyo Frekansı ve Kromoterapi teknolojilerini tek bir cihazda toplayarak yaşlanma karşıtı bakımı yeniden tanımlıyor.

Ciltte oluşan ince çizgileri ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak yaşlanma belirtilerini geciktiriyor, yaşlılık lekelerini hafifletiyor. Cilt hidrasyon seviyelerini artırarak cildin dokusunun iyileşmesini sağlayıp yüz kaslarını güçlendiriyor.

Pyhsio Radiance Visage+ ile kullanımı için oluşturulan Replenish Visage+ Jel, ciltteki renk eşitsizliklerini düzenlemeye yardımcı olurken, kırışıklıkları azaltarak daha genç bir cilt hedefliyor.

Physio Radiance Replenish Visage+ Jel, güzellik ürünlerinde yaygın olarak kullanılan, antioksidan özellikleri ile tanınan papatya çiçeği ve Arctium lapa kökü ekstralarının emniyetli ve doğal sinerjisi ile oluştu. Yüksek seviyede azulen yağı içeren Visage+ Jel, azulen yağının iltihap önleyici etkileri ile cildi yeniden onarırken, cilt suyunu geri kazandırmaya yardımcı oluyor.

DİĞER YAZILARIMIZ: Güzellik Uzmanından Önemli Makyaj Sırları

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz