Salı, Haziran 6, 2023

QNET VITANEW İLE SONBAHARA HAZIR OLUN!

Sonbaharın gelmesiyle beraber güneşli havalara veda ederken, erken kararan havanın da etkisiyle ruhsal ve bedensel sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Bu dönemde zayıflayan bağışıklık sistemi ile beraber grip, nezle, soğuk algınlığı gibi hastalıklarda da artış gözlemleniyor. QNET Vitanew Serisi’yle soğuklara karşı korunmaya yardım için bizlerin yanında!

Mevsim geçişlerinin yaşandığı bu dönemlerde havaların bir gün sıcak bir gün soğuk olması bu duruma hazırlıksız yakalanan kişilerin sağlığını tehlikeye atıyor. Yaşanan ani ısı değişiklikleri vücudun savunma mekanizmasını zayıflatarak soğuk algınlığı, nezle ve grip gibi solunum yolu enfeksiyonlarını da beraberinde getiriyor.

Mevsim geçişlerinde doğru ve düzenli beslenme şart. Yoğun iş temposu ve kısalan günler için gıda takviyeleri büyük önem taşıyor. QNET Vitanew Serisi’yle bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olabilecek yaşam kalitesini artırmaya katkıda bulunıyor.

Vücudun Tüm Vitamin İhtiyaçlarına Yardım için; Vitanew Multivitamin

Multivitaminler vücudun vitamin ihtiyacını karşılamaya yardım etmek için geliştirilen gıda takviyeleridir. A, C, D, E Vitaminleri B5, B6, B12 Vitaminleri, Kalsiyum, Demir, Bakır, Çinko Biotin ve Folik Asit bulunan Vitanew Multivitamin ile fiziksel ve zihinsel direncinizi koruyun.

Bağışıklık Sisteminizin Gücüne Katkı için; Vitanew Biotin – Çinko

Vitanew Biotin – Çinko, vücudu çinko eksikliğinin yol açtığı sağlık problemlerine karşı korunmanıza yardımcı olur. Çinko, bağışıklık sisteminin güçlendirir, saç kayıplarını aza indirir ve yaraların daha çabuk iyileşmesini sağlar.

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: 7 Maddede Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirin

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz