Salı, Haziran 6, 2023

ÖZEL BİR ÜRÜN PAKETİ, ÖZEL FİYATLA!

QNET sizlerden gelen yoğun istek üzerine en sevdiğiniz ürünlerden oluşan kombolar hazırlamaya devam ediyor. İçten gelen bakımın dışa yansımasını sağlayan, yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olan ürünleri şıklıkla birleştiren harika bir komboya ne dersiniz?

Bernhard H. Mayer Aurora Saati İle Harika Hissedin

Bernhard H. Mayer Aurora saatiyle bileklerinizin her hareketinde güzellik ve parıltı da beraberinde gelecek.. Bu etkileyici saat, çizilmeye karşı dayanıklı safir Kristal cam ile kaplanmış, 316 L paslanmaz çelikten hazırlanmış olarak sizlere sunuluyor.

Aurora saatinin kadranındaki zarif çelik ayrıntılar güneşin güç ve görkemini temsil eder. 50 ATM (50 metre) suya dayanıklılığı ile dikkat çeken Aurora ile kendinizi yüksek bir tepede harika bir manzara izlermişçesine huzurlu hissedebilirsiniz.

Tarzınızdan ve modadan ödün vermeyen bir kişiliğe sahipseniz Bernhard H. Mayer® Aurora sizin için idealdir.

Su Gibi Aziz Ömürler İçin Homepure

Kamu sağlığı ve güvenliği standartlarına uygunluğunu doğrulamak üzere ürünleri test eden ve onaylayan uluslararası, kâr amacı gütmeyen, hükümetle bağlantısız üçüncü taraf onaylama organı olan Ulusal Hıfzısıhha Vakfı (National Sanitation Foundation) sadece QNET tarafından satılan HomePure’e ailenizin sağlığı için onay veriyor. Uluslararası kalite kontrol şirketi NSF onaylı HomePure, farkını aldığı sertifikalarla da ortaya koyuyor.

Kalitesi NSF tarafından 2015’te onaylanan HomePure Su Arıtma Cihazı; performans ve yapısal sağlamlık incelemesi tesis denetimi, toksikoloji incelemesi ve malzeme çıkarım testi gibi denetimlere tabii olmaktadır. Ürün ise her 5 yılda bir test edilmektedir. NSF International’ın, İçme Suyu Filtreleme İşlemi Genel Müdürü olan Dr. Tina Yerkes “Her şey müşterinin güveni ile ilgili. HomePure ürününün berrak ve temiz olan taze tatta su üretiyor. Kloru giderme iddiası gerçek ve geçerlidir çünkü NSF işareti bulunmaktadır.” diyerek QNET HomePure Su Arıtma Cihazı’nın sağlıktaki korumacı rolünü sözleri ile pekiştiriyor.

HomePure Family 1

Physio Radiance Serisi İle Cildinizi Doğal Olarak Yenileyin

QNET için özel olarak geliştirilen Physio Radiance cildin kendi kendini yenileme ve onarma yeteneğini temel alarak geliştirildi. Physio Radiance cildin doğal olarak gençleşmesi ve etkisinin uzun ömürlü olmasına yardımcı oluyor.

Physio Radiance Visage+

Physio Radiance Visage+; Galvanik teknoloji, Radyo frekans ve Kromoterapi olarak adlandırılan üç devrim niteliğindeki cilt tedavi teknolojisini kullanan ve birleştiren ilk yüz tedavi cihazlarından biridir.

Physio Radiance Visage 1.48300 TL

Physio Radiance Replenish Visage+ Jel

Daha Temiz, Arındırılmış ve Sağlıklı Bir Cilt…

Physio Radiance Replenish Visage+ Jel, Physio Radiance Visage+ için mükemmel bir tamamlayıcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Cihazla birlikte kullanıldığında jel, cildi derinlemesine temizler ve derinin alt tabakalarında tutulan fazla toksin ve yağ kalıntılarını çıkararak yüz gözeneklerini arındırır. Yüz dokusunu canlandırırken ve sıkılaştırırken kan dolaşımının arttırılmasına da yardımcı olur.

Physio Radiance Replenish Visage Gel 160 TL

Vitanew Kalsiyum – Magnezyum – Çinko

Kalsiyum, güçlü ve sağlıklı kemik ve diş yapısını oluşturmasının yanı sıra kalp, sinir ve kas hücrelerinin de düzgün çalışması için de vazgeçilmezdir. Magnezyum, sinir sisteminin aşırı duyarlılığını azaltarak sakinleşmeye yardımcı olduğu için  “Anti-stres Minerali” olarak da bilinir. Enzimlerin harekete geçirilmesi ve kandaki şekerin enerjiye dönüştürülmesinde rol alır. C vitamini, sodyum, potasyum, kalsiyum ve fosfor gibi vitamin ve minerallerin daha etkili kullanılması için de gereklidir. Ayrıca cildi düzgünleştirmeye, saçı güzelleştirmeye ve  tırnakları kuvvetlendirmeye yardımcı olur. Çinko, vücuttaki pek çok fonksiyonda görev alır. Hücre yenilenmesini destekleyerek cildi güzelleştirmeye, tırnakları güçlendirmeye ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Pek çok günlük vitamin ve mineral ilaçlarının bileşenidir.

vitanew kalsiyum magnezyum çinko 66TL

İyi habere gelelim! Tüm bu yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olan ürünler Lifestyle Combo 8 ile özel fiyatlarla birlikte www.qnetturkiye.com.tr adresinden temin edilebilir!

DİĞER YAZILARIMIZ İÇİN: Yeni Saatlerimiz Kombo İle Birlikte Satışa Sunuldu

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz