Salı, Haziran 6, 2023

HomePure Neden Eviniz İçin Gereklidir?

HomePure Nova, mineraller bakımından zengin temiz ve güvenli içme suyu sağlayan 7 filtreden 9 filtreli aşamaya doğru güçlendirilmiş en son yeniliğin adıdır. 35+ ULTRATECH FILTRE TEKNOLOJİSİ ile donatılarak bakterilerin %99.9999’unu ve virüslerin %99.99’unu yok etmeye yardımcı olarak insan saçından %300 oranından daha küçük olan mikroorganizmalardan arındırır. 5,000 litrenin üzerinde yaşam ömrü vardır.

HomePure Nova 2

HomePure Nova’ya sahip olmak için bu neden yeterli değilse buyurun size başka nedenler daha.

YENİ Filtreleme Aşamaları

Suyun tadını geliştiren mineralleri (Ca, K, Si, Mg) artırmak ve oksijeni artırarak daha taze hissetmeyi sağlamak için Negatif iyon topları eklenmiştir.

Uzak Kızılötesi Topları (FIR) kızılötesi ışınlar ile ihtiyaç olan mineralleri sağlar. Bu da vücut metabolizmasına destek olur ve içme suyunun tadını güzelleştirir.

Ne Geliştirildi?

Yüksek performanslı aktif karbon bloğu daha uzun kartuş ömrü için geliştirildi. (5,000 litrenin üzerinde).

35+ ULTRATECH FILTRE TEKNOLOJİSİ ile donatılarak bakterilerin %99.9999’unu ve virüslerin %99.99’unu yok etmeye yardımcı olarak insan saçından %300 oranından daha küçük olan mikroorganizmalardan arındırır. 5,000 litrenin üzerinde yaşam ömrü vardır.

Yeni Geliştirilmiş Yüz

Microban® Antibakteriyel Koruma E.coli ve S.aureus gibi zararlı bakterilerin %99.9 oranında azaltır. Böylece su filtreniz içerisinde her zamanki tazeliğini korur.

Geliştirilmiş LED Göstergesi ile Homepure Nova şimdi hayat boyu moda sahip. Bir LED ve sinyal sesi ile Filtrenizin ne kadar ömrünün kaldığını görerek, gerekli durumda değiştirebilirsiniz.

Diğer Yazılarımız İçin: HomePure Ürünleri Nasıl Üretiliyor?

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz