Cuma, Haziran 2, 2023

HomePure Nova Türkiye’nin Dört Bir Yanında

QNET Türkiye, çok beğenilen ve talep gören yeni ürünü 9 Aşamalı filtreli HomePure Nova su arıtıcısı ile Türkiye’nin dört bir yanında billboardlarda yerini aldı.

QNET’e özel olarak üretilen HomePure Nova NSF (Ulusal Hıfzıssıhha Vakfı) sertifikasına sahip olup geliştirilen teknoloji ile içme suyunuzu daha sağlıklı hale getiriyor.

İstanbul, İzmir, Mersin ve Malatya’da Billboardlarda yer alan su arıtma cihazı reklamı herkesin dikkatini cezbederken temsilcilerimiz de reklam panolarının önünde fotoğraf çekilerek bu anı ölümsüzleştirdiler.

Merkezi lokasyonlarda bulunan reklam panolarının önünde fotoğraf çekilen üyelerimiz, bu fotoğrafları bizlerle paylaştılar ve biz de QNET Türkiye’nin resmi instagram hesabının story bölümünden bu fotoğrafları yayımladık.

Türkiye’nin dört bir yanından renkli görüntülere sahne olan billboardlarımızın üzerindeki 9 Aşamalı filtreli HomePure Nova Su Arıtma Cihazından süzülen berrak suyu elindeki bardağa dolduran minik çocuk reklamımızın oldukça sempatik göründüğünü belirten geri bildirimler almaktan mutluluk duyduk.

İstanbul’da Şişli’den Fenerbahçe Stadı’na, Şirinevler’den, Avcılar’a; İzmir’de Karşıyaka’dan Buca’ya, Balçova’dan Konak’a; Malatya’da İnönü Caddesi’nden Sivas Caddesi’ne, Tevfik Temelli Caddesi’nden Yunus Emre Caddesi’ne; Mersin’de Adnan Menderes Bulvarı’ndan, Okan Merzeci Bulvarı’na kadar onlarca noktada yer alan billboardlarımızın önünde fotoğraf çekilip bizimle paylaşmaya ne dersiniz?

Diğer Yazılarımız İçin: HomePure Eviniz İçin Neden Gereklidir?

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz