Salı, Haziran 6, 2023

Kaliteli Suya HomePure Nova İle Kolayca Ulaşın!

QNET tarafından üretilen su arıtma cihazı HomePure Nova; evlerde, ofislerde temiz ve kaliteli suya kolayca ulaşmayı sağlıyor. Musluk suyunu zararlı minerallerden arındıran HomePure Nova, içme suyunu insan sağlığı için katkısı olan Pi-suyuna dönüştürüyor.

QNET’in tüketicilere sunduğu yeni su arıtma cihazı HomePure Nova, suyu kusursuz filtreleme özelliği sunuyor. Musluk suyunu 9 aşamalı ve 35+ UltraTech Filtre Teknolojisi ile filtreleyen HomePure Nova, bu özel teknolojisiyle suda bulunan bakteri ve virüslerin yüzde 99,99’unu gideriyor. Diğer su arıtma cihazlarından farklı olarak da insan sağlığı için yararlı olan minerallerin ise suda kalmasını sağlıyor.

Ulusal Hıfzısıhha Vakfı (NSF) Sertifikası’na da sahip olan HomePure Nova; musluk suyunu Japon Bilim Adamları’nın bulduğu ve ‘yaşayan su’ olarak tanımlanan Pi-suyuna çeviriyor. Genel sağlık için su içerisindeki aktif oksijenin olumsuz etkilerini yok eden HomePure Nova, dönüştürdüğü Pi-suyu ile bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı oluyor.

Çalıştırmak için elektriğe ihtiyaç duymayan HomePure Nova, aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlıyor.

Güvenli suya, hızlı ve kolay ulaşmayı sağlayan HomePure Nova’ya www.qnetturkiye.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılarımız İçin: HomePure Nova Türkiye’nin Dört Bir Yanında

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz