Cuma, Haziran 2, 2023

QNET Türkiye Sports TV’de

QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik geçtiğimiz günlerde Sports TV’de Fatoş Bozkuş ile Spor Odaklı Pazarlama İletişimi programına konuk oldu. Geçtiğimiz sene Sevgi Evleri Erkek Voleybol Takımı Sponsoru olan QNET Türkiye’nin bu sene de  ASPGSK (Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü) İstanbul Şubesi Kız Futbol Takımı Sponsoru olması dolayısıyla Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi  Yöneticisi ve Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Aksu’nun da konuk olduğu program, yoğun ilgiyle karşılandı.

Günden güne daha fazla sponsorluk anlaşmaları ile gençleri ve sporu desteklemeyi amaçlayan QNET Türkiye’nin hedeflerini Bölge Müdürü Cem Geyik ayrıntılı bir şekilde program boyunca açıkladı.

Manchester City doğrudan satış sponsorluğundan, dünyaca ünlü Tenis Şampiyonu Martina Hingis’in marka elçisi olmasına kadar birçok çalışma yapan QNET, sosyal sorumluluğa da önem veriyor.

Cem Geyik, QNET Türkiye çalışanlarının kurumsal olsun, Bağımsız Temsilci olsun sosyal sorumluluğu bir görev bilinciyle değil, içten gelerek yaptıklarını belirtip bununla nasıl sporu birleştirdiklerine de değindi.

Her sene İstanbul Maratonu’nda Koruncuk Vakfı için koşarak bağış toplamalarına değinen Cem Geyik’i,  Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi  Yöneticisi ve Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Aksu da ilerleyen günlerde daha fazla sponsorluk işbirliklerinde görüşeceklerini belirterek bu çalışmaların verimliliğini destekledi.

Not: Bu blog yazısı güncel bilgilere göre 24.07.2018 tarihinde revize edilmiştir.

Programı izleyemeyenler için buyurun videolarımıza:

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz