Salı, Haziran 6, 2023

TRUMP AVM’DE QNET DOLU DOLU BİR GÜN YAŞATTI

QNET, İZEV (İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı) çocukları ile Trump Towers Alışveriş Merkezi’nin ev sahipliğinde bir araya geldi.

Keyifli geçen etkinlikte İZEV çocukları, su içme alışkanlıkları üzerine uzmanından bilgi alıp, Vedat Behar’ın şarkılarıyla eğlenceli anlar yaşadılar.

QNET ‘Yaşanacak bir hayat’ konseptiyle İZEV çocuklarını Uzman Diyetisyen Işın Sayın ile bir araya getirdi. Sağlıklı beslenme ve su içmenin önemini eğlenceli bir şekilde anlatan Sayın, çocukların günde 2 litre su içmeleri gerektiğini belirtti.

HomePure Nova 9 Aşamalı Filtre Sistemi’nin odak noktası olduğu ve tüm gün süren etkinliklerde su tüketiminin önemine değinilirken, alışveriş merkezi ziyaretçilerinin de yoğun ilgisi ile karşılanıldı. Etkinliğe katılan misafirler ve alışveriş merkezi ziyaretçileri HomePure Nova 9 Aşamalı Filtre Sistemi’nin arıttığı suyu tadarak, lezzetli bulduklarını belirtti.

IMG 1184

Dünyada ilk kez HomePure Maskotunun da görücüye çıktığı etkinlikte, su damlası şeklindeki maskot çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çekti. Çocuklar sevimli maskota sarılırken, büyükler de ellerinde QNET konuşma baloncuklarıyla fotoğraf çekilmeden etmedi.

Etkinliğimize gelemediyseniz üzülmeyin, videoya buyurun:

Diğer Yazılarımız İçin: HomePure Nova Türkiye’nin Dört Bir Yanında

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz