Salı, Haziran 6, 2023

SERMAYESİ OLMAYAN Z KUŞAĞI İÇİN İŞ FIRSATI SUNUYORUZ

Doğrudan satış sektörü; esnek mesai saati uygulaması, sermaye olmadan da kendi işini yapma fırsatı sunduğu için Z kuşağı için fırsatlarla dolu. QNET, yeni nesil gençler için e ticaret uygulamasını doğrudan satışın dinamiğiyle birleştiriyor, gençler için portföyüne sürekli yenilikçi ürünler ekliyor ve sponsorluklar geliştiriyor.

Günümüzde Z jenerasyonunun iş hayatına adım atması ve alım gücüne kavuşmasıyla tüm satış kuralları değişti. Artık gençler kendi girişimcilik hikayelerine imza atmak istiyor. Giderek büyüyen doğrudan satış sektörü de gençlere bu fırsatları sunuyor.

Dünyada 150’den fazla ülkede faaliyet gösteren QNET, gençlere önem veren projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik; “Doğrudan satış sektöründe girişimcilerimizin, networkerlarımızın yaş ortalaması giderek düşüyor. Gençler sektöre büyük bir ilgi gösteriyor. Bu da bizim gibi firmaların vizyonunu tamamen değiştiriyor. QNET olarak Z kuşağına sermayesi olmadan girişimcilik imkanı sunuyoruz. İşe inanması, çalışması doğrudan satış sektöründe başarıya ulaşması için yeterli. e-ticareti sektörle buluşturan, sosyal medyayla entegre eden firma olarak gençlere iş imkanı sunuyoruz” dedi.

Cem Geyik, dünya çapında Manchester City gibi sponsorlukların da olması gençlerin sektöre ilgisini arttırdığını belirtiyor. Cem Geyik “QNET de faaliyet gösterdiği ülkelerde genç yetenekleri, sporcuları desteklemeye devam ediyor. Türkiye’de Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Sevgi Evleri ile gençlerin spor çalışmalarına katkıda bulunuyoruz, Z kuşağı için yatırımlarımız 2018 yılında da devam edecek” dedi.

Doğrudan satış sektöründe tamamen online sisteme geçen ilk şirketlerden olan QNET, hizmet ve ürünlerini e-ticaret üzerinden sunuyor. Bu noktada QNET sistemi günümüz alışveriş psikolojisine ve davranış kalıplarına da paralellik gösteriyor.

Diğer Yazılarımız İçin: QNET Türkiye Deneyim Merkezi Açıldı

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz